Wizyt: 49115

Rekuperatory.pl

Systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, gruntowe wymienniki ciepła

Telefon infolinia 603 446 366
E-mail pytania@rekuperatory.pl

Adres ul. Rudzka 9-11 , 54-427 Wrocław

Rekuperatory.pl specjalizują się w kompleksowym montażu energooszczędnych systemów rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) w budynkach mieszkalnych.Obecnie w 4 oddziałach inżynierskich firmy pracuje kilkunastoosobowy zespół inżynierów z dużym doświadczeniem w wentylacji budynków. Zespół ten zajmuje się projektowaniem systemów rekuperacji bezpośrednio dla inwestorów, a także dla największych pracowni... Czytaj dalej

Rekuperatory.pl specjalizują się w kompleksowym montażu energooszczędnych systemów rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) w budynkach mieszkalnych.

Obecnie w 4 oddziałach inżynierskich firmy pracuje kilkunastoosobowy zespół inżynierów z dużym doświadczeniem w wentylacji budynków. Zespół ten zajmuje się projektowaniem systemów rekuperacji bezpośrednio dla inwestorów, a także dla największych pracowni architektonicznych w Polsce. Inżynierowie nadzorują również montaże oraz czuwają nad prawidłowym uruchomieniem systemów. Systemy rekuperacji montowane przez Rekuperatory.pl wykonywane są przez ponad 45 wykwalifikowanych instalatorów, którzy pracują w 20 ekipach wykonawczych na terenie całej Polski.

Właścicielem marki Rekuperatory.pl jest Roha Group Sp. z o.o. należąca do holenderskiej grupy kapitałowej Bergschenhoek Groep B.V. posiadającej kikudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie wentylacji w Europie, przede wszystkim w Holandii, ale także w Wielkiej Brytanii i Finlandii.

Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła Rekuperatory.pl wykonywane są z wysokiej jakości rekuperatorów przeciwprądowych nowej generacji AERIS®next o najwyższym odzysku ciepła oraz na rekuperatorach przeciwprądowych i obrotowych marki R-VENT®. Instalacja rekuperacji Rekuperatory.pl wykonywana jest z tradycyjnych kanałów wentylacyjnych stalowych lub nowoczesnych przewodów wentylacyjnych z tworzywa, które można ukryć np. w wylewce posadzki. W ofercie firmy znajdują się również płaskie kanały ze stali.

Każdy system Rekuperatory.pl objęty jest 10-letnią gwarancją na instalację oraz 2-letnią gwarancją na urządzenie. Gwarancję na rekuperator AERISnext można przedłużyć do 5 lat w ramach programu 5 lat gwarancji na rekuperator. Firma serwisuje wszystkie wykonane przez siebie systemy w ramach gwarancyjnej i pogwarancyjnej ogólnopolskiej opieki serwisowej Rekuperatory.pl.

Zwiń

Rekuperator AERISnext 350

Rekuperator AERISnext 350
Rekuperator AERISnext 350 to energooszczędna centrala wentylacyjna z unikatowym wymiennikiem...

GWC - Gruntowy Wymiennik Ciepła ComfoFond-L Q

GWC - Gruntowy Wymiennik Ciepła ComfoFond-L Q
Gruntowy glikolowy wymiennik ciepła ComfoFond-L Q, zwany również geotermalną pompą ciepła, to...

Jednostka chłodząca ARTIC Q600

Jednostka chłodząca ARTIC Q600
Jednostka chłodząca ARTIC Q600 jest integralną częścią systemu wentylacyjnego z odzyskiem ciepła...

Bezprzewodowy sterownik RFZ

Bezprzewodowy sterownik RFZ
Oparty na technologii radiowego przesyłu sygnału umożliwia zdalne sterowanie pracą rekuperatora z...

Sterownik ComfoSwitch C

Sterownik ComfoSwitch C
Sterownik ComfoSwitch C współpracuje z rekuperatorami AERISnext w wersji pełnej (również wersje z...

Sterownik ComfoSense C

Sterownik ComfoSense C
Sterownik ComfoSense C współpracuje z rekuperatorami AERISnext w pełnej wersji (również z...

Rekuperator AERISnext 600

Rekuperator AERISnext 600
Rekuperator AERISnext 600 to energooszczędna centrala wentylacyjna z unikatowym wymiennikiem...

Rekuperator AERISnext 450

Rekuperator AERISnext 450
Rekuperator AERISnext 450 to energooszczędna centrala wentylacyjna z unikatowym wymiennikiem...
Zobacz produkty: