Wizyt: 14316

SPS KLIMA

Klimatyzatory split MC QUAY INTERNATIONAL

Telefon 22 518 31 20 (36, 38)
Faks 22 518 31 37
E-mail biuro@spsklima.pl

Adres Wał Miedzeszyński 630 , 03-994 Warszawa

SPS KLIMA Sp. z o.o.jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń klimatyzacji z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Firma powstała na początku lat 90-tych, koncentrując swą działalność na sprzedaży urządzeń elektroniki użytkowej i systemów klimatyzacji marki SANYO, obecnie Panasonic. Od roku 2000 reprezentuje w Polsce również koncern McQuay. Firma SPS KLIMA to wyłączny dystrybutor na Polskę takich... Czytaj dalej

SPS KLIMA Sp. z o.o.jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń klimatyzacji z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Firma powstała na początku lat 90-tych, koncentrując swą działalność na sprzedaży urządzeń elektroniki użytkowej i systemów klimatyzacji marki SANYO, obecnie Panasonic. Od roku 2000 reprezentuje w Polsce również koncern McQuay. Firma SPS KLIMA to wyłączny dystrybutor na Polskę takich marek jak Midea i Thermocold.

SPS Klima posiada bardzo szeroką ofertę zarówno dla użytkowników indywidualnych jak też klientów biznesowych. Dysponuje urządzeniami typu: Split, MultiSplit, Systemy VRF, Gazowe Pompy Ciepła, Chillery, Klimakonwektory, Rooftopy oraz Systemy Klimatyzacji Precyzyjnej. Firma współpracuje z siecią ponad 120 partnerów handlowych. Obsługuje szereg firm w tym również klientów sieciowych wymagających najwyższej jakości obsługi serwisowej, jak np. T-Mobile.Centralny magazyn sprzętu i części znajduje się w Warszawie  gwarantując  niezakłócone dostawy do klientów firmy. Tutaj znajduje się też centrum szkoleniowe i serwis urządzeń.

Klimatyzatory split MC QUAY INTERNATIONALCennik

Zwiń

Jednostki Multi-Split

Jednostki Multi-Split
Możliwość podłączenia trzech jednostek wewnętrznych. Praca klimatyzatora sterowana...

Układy Split. Jednostki Naścienne - Seria G

Układy Split. Jednostki Naścienne - Seria G
Praca klimatyzatora sterowana mikroprocesorem. Funkcja pracy:...

Układy Split. Jednostki Naścienne - Inverter

Układy Split. Jednostki Naścienne - Inverter
   Praca klimatyzatora sterowana mikroprocesorem   Sprężarka Inverter DC Twin Rotary   Niski...
Zobacz produkty: