Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 49854
Telefon 801 477 477, 34 377 71 00, 34 328 01 73, 34 328 99 47
Adres Wincentego Witosa 135/137 , 42-233 Mykanów, Kuźnica Kiedrzyńska
Firma Klimas Wkręt-met powstała w roku 1990, jako kontynuacja działań rodzinnego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Obecnie Klimas Wkręt-met, jako największy producent wysokiej jakości technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, dostarcza swoje produkty do ponad 50 krajów. ... Czytaj więcej
Klimas Wkręt-met

Firma Klimas Wkręt-met powstała w roku 1990, jako kontynuacja działań rodzinnego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Obecnie Klimas Wkręt-met, jako największy producent wysokiej jakości technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, dostarcza swoje produkty do ponad 50 krajów.

Własne zaplecze produkcyjne pozwala na niezależność na każdym etapie produkcji. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne o powierzchni ponad 50 tys. m2, nowoczesny park maszynowy i narzędziownię z zaawansowanymi centrami obróbczymi, dział badań i rozwoju wyposażony w precyzyjne urządzenia do kontroli surowców i wkrętów oraz centrum logistyczne z 30 stanowiskami przeładunkowymi zapewniającymi sprawną dystrybucję produktów na całym świecie. Funkcjonowanie firmy i sam proces produkcyjny oparte są na Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Oferta firmy obejmuje m.in. wkręty do mocowania w elementach PVC, łączniki do montażu okien i drzwi, kołki ramowe i rozporowe, łączniki do izolacji termicznych będące istotnym elementem domów pasywnych, wkręty hartowane i wkręty ciesielskie do drewna, wkręty samowiercące i samogwintujące do blach i pokryć dachowych, kotwy mechaniczne i chemiczne, śruby i wkręty metryczne, zamocowania do technologii gipsowo-kartonowych.

Jakość produktów marki Klimas Wkręt-met jest potwierdzona wieloma polskimi oraz europejskimi certyfikatami i aprobatami wydawanymi na podstawie dokładnych badań najlepszych instytutów badawczych związanych z budownictwem. Firma wielokrotnie została też nagrodzona najważniejszymi nagrodami branżowymi, m.in. Złotą Budowlaną Marką Roku.

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny