Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 61933

Meex Chemia Budowlana

Domieszki do betonw i zapraw cementowych
Telefon 32 623 20 24, 32 726 30 64
Adres Borowcowa 124, 32-500 Chrzanów
Firma MEEX CHEMIA BUDOWLANA zajmuje się produkcją domieszek do betonów i zapraw, mikrozbrojenia polipropylenowego, impregnatów renowacyjnych do betonu, gruntów, zmywaczy. Konsekwencją wieloletnich działań jest fakt, że marka MEEX obecna jest niemal we wszystkich regionach naszego kraju, a także poza jego granicami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma MEEX CHEMIA BUDOWLANA ciągle rozszerza ofertę handlową o nowe... Czytaj więcej
Meex Chemia Budowlana

Firma MEEX CHEMIA BUDOWLANA zajmuje się produkcją domieszek do betonów i zapraw, mikrozbrojenia polipropylenowego, impregnatów renowacyjnych do betonu, gruntów, zmywaczy. Konsekwencją wieloletnich działań jest fakt, że marka MEEX obecna jest niemal we wszystkich regionach naszego kraju, a także poza jego granicami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma MEEX CHEMIA BUDOWLANA ciągle rozszerza ofertę handlową o nowe produkty niezbędne do prowadzenia prac budowlanych według najnowszych technologii.

W badaniach i certyfikacji produktów uczestniczą tak renomowane jednostki jak: Instytut Techniki Budowlanej oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie, AGH w Krakowie czy też Barg z Katowic. Wszystkie produkty firmy MEEX CHEMIA BUDOWLANA posiadają atesty higieniczne PZH w Warszawie. W 2005 roku firma certyfikowała System Zakładowej Kontroli Produkcji na produkcję domieszek do betonów i zapraw wydany i nadzorowany przez ITB w Warszawie. Produkowane domieszki oznaczone są znakiem budowlanym „B”, dopuszczającym je do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie oraz symbolem „CE” potwierdzającym zgodność produktu z rygorystycznymi normami europejskimi i dopuszczającym je do obrotu w całej Unii Europejskiej.

Na przełomie roku 2010/2011 dzięki uzyskanej dotacji z Unii Europejskiej, na terenie zakładu powstanie również nowoczesne laboratorium budowlane, w którym prowadzone będą prace badawczo – rozwojowe nad nowym asortymentem a także kontrola jakości produktów już wytwarzanych. Dodatkowo firma świadczyć będzie usługi laboratoryjne dla firm zewnętrznych.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: hurtowa i detaliczna przez sieć dystrybutorów po bezpośrednim kontakcie z firmą

Aprobaty i certyfikaty: Atesty Higieniczne PZH, Karty Charakterystyki Preparatów, Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji wydany przez ITB w Warszawie, Deklaracje zgodności z PN-EN

Usługi: doradztwo techniczne

Domieszki do betonów i zapraw cementowych

Cennik
Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny