Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 72565

Somfy

Somfy jest światowym liderem branży automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji, markiz oraz rozwiązań do domów inteligentnych. Somfy jako przedstawiciel segmentu smart home zapewnia wspólną pracę urządzeń domowych, które połączone w jedną sieć stają się sprzymierzeńcem domowników w ich codziennym aktywnym życiu.
Zobacz firmę w innym dziale: Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe
Telefon 22 509 53 00
Adres Marywilska 34, 03-228 Warszawa
Inteligentny dom z Somfy to dom, który dopasowuje się do rytmu życia użytkowników. Każdy może go tworzyć zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami. Umożliwia to wysoce bezpieczna, inteligentna technologia io-homecontrol®, dzięki której możemy połączyć urządzenia w jeden kompleksowy ekosystem. Ale to nie wszystko. Możemy nimi sterować o każdej porze z dowolnego miejsca na świecie dzięki TaHoma Premium, flagowej centrali... Czytaj więcej
Somfy

Inteligentny dom z Somfy to dom, który dopasowuje się do rytmu życia użytkowników. Każdy może go tworzyć zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami. Umożliwia to wysoce bezpieczna, inteligentna technologia io-homecontrol®, dzięki której możemy połączyć urządzenia w jeden kompleksowy ekosystem. Ale to nie wszystko. Możemy nimi sterować o każdej porze z dowolnego miejsca na świecie dzięki TaHoma Premium, flagowej centrali do zarządzania domem firmy Somfy.

 Rolety, żaluzje, światło, ogrzewanie, brama wjazdowa, brama garażowe, drzwi wejściowe, kamera, alarm – wszystkimi wymienionymi urządzeniami można zarządzać z jednej aplikacji, zainstalowanej na telefonie, tablecie czy laptopie.

…to proste
Technologia io-homecontrol® zapewnia bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami domowymi, dlatego różne elementy domu inteligentnego możemy łączyć w jeden ekosystem bez dodatkowych kabli. Ważne, by te urządzenia, którymi chcemy sterować zdalnie, wyposażyć w napędy. Konieczne jest również podłączenie do Internetu. Co więcej, dodawanie kolejnych elementów do domu inteligentnego Somfy może odbywać się stopniowo - w zależności od potrzeb użytkowników. Począwszy od alarmu, kiedy chcemy zabezpieczyć swoją budowę, przez bramę garażową czy wjazdową, kamerę, kiedy chcemy wiedzieć, co się dzieje w czasie remontu pod naszą nieobecność, termostat, kiedy zdecydujemy się optymalizować koszty ogrzewania. Centrala TaHoma połączy wszystkie te urządzenia, co bardzo ułatwi ich obsługę.

…to komfortowe
Użytkownicy TaHoma firmy Somfy mogą również tworzyć wiele scenariuszy, które pasują do rytmu życia domowników. Konfiguracja urządzeń odbywa się bardzo intuicyjnie. A efekt? Różne scenariusze na różne okoliczność, np. dzień w pracy (opuszczone rolety, zamknięte bramy, wyłączone ogrzewanie).

…to bezpieczne
Technologia io-homecontrol® posiada wysoce bezpieczny klucz szyfrujący, gwarantujący optymalny poziom zabezpieczenia naszych danych na poziomie komunikacji urządzeń. A to tylko jeden z poziomów, innym – znacznie ważniejszym - jest bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców, a zatem m.in. ochrona przed niepożądanym wtargnięciem. Inteligentne urządzenia mogą symulować obecność, gdy użytkownicy domu przebywają na wakacjach. Rolety podniosą się o określonej porze, włączy się również oświetlenie w wybranych miejscach. Dla obserwatora z zewnątrz, dom będzie tętnił życiem. Komfort, bezpieczeństwo i oszczędności na co dzień – dom inteligentny z Somfy to realne produkty, sprawdzone, nowoczesne rozwiązania i wysoki poziom funkcjonalności. Na wprowadzenie systemów smart warto też spojrzeć kompleksowo – nie chodzi bowiem o to, by po prostu naszpikować dom automatyką, ale by automatyczne rozwiązania wyręczały użytkowników w codziennych czynnościach, ułatwiając im w ten sposób życie.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny