Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 34321

Dan-Dav

Szkło, aluminium, stal, stal nierdzewna, kraty rolowane
Telefon 12 281 74 74, 12 281 76 66
Adres Zielona 45, 32-709 Drwinia
Firma DANDAV istnieje od 1991 roku. Główny profil działalności to realizacja indywidualnych projektów związanych ze szkłem, aluminium, stalą, stalą nierdzewną i kratami rolowanymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, dobierając najlepszych dostawców, firma zapracowała na opinię, że DANDAV to wiarygodna i sprawdzona marka. Dziś jej realizacje znają mieszkańcy wielu europejskich państw, zwłaszcza Czesi,... Czytaj więcej
Dan-Dav

Firma DANDAV istnieje od 1991 roku. Główny profil działalności to realizacja indywidualnych projektów związanych ze szkłem, aluminium, stalą, stalą nierdzewną i kratami rolowanymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, dobierając najlepszych dostawców, firma zapracowała na opinię, że DANDAV to wiarygodna i sprawdzona marka. Dziś jej realizacje znają mieszkańcy wielu europejskich państw, zwłaszcza Czesi, gdzie funkcjonuje oddział DANDAV.

Wiele projektów DANDAV realizuje ze znanymi i cenionymi architektami, którzy wielokrotnie przekonali się, że potrafi my sprostać ich oryginalnym pomysłom, znaleźć rozwiązanie, którego nie dostrzegli konkurenci.  Z jednakową uwagą i solidnością firma podchodzi do wszystkich zleceń, bez względu na ich wartość i wielkość elementów. Każdemu z swoich Klientów proponuje nowoczesne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Wszystkie wyroby mają niezbędne atesty i certyfikaty, wykonane są z materiałów najwyższej jakości pochodzących od renomowanych europejskich producentów.

Państwa potrzeby i oczekiwania są wyzwaniami, z którymi DANDAV zmierzy się z przyjemnością, firma znajdzie rozwiązania optymalne pod względem możliwości wykonawczych i kosztów.

  • Ponad 25 lat doświadczenia
  • 5000+ zamontowanych krat i żaluzji rolowanych
  • 500 000+ m2 zamontowanych witryn sklepowych

WITRYNY SZKLANE GLASS WALL
Podstawowym elementem wykorzystywanym do produkcji ram witryn szklanych jest autorski system profili aluminiowych Glass Wall. Stanowi on nowatorskie, estetyczne, a przede wszystkim bezpieczne i wielokrotnie sprawdzone rozwiązanie. System ten w całości opracowany przez DANDAV posiada aprobatę techniczną 1TB (AT-15-9195/2016) pozwalającą na bezpieczny montaż pojedynczych tafli szklanych o wysokości do 5 metrów i jest produktem dedykowanym wewnętrznym witryną sklepowym. Dzięki zdejmowanym nakładką aluminiowym możemy zaproponować bardzo szeroką paletę rodzajów wykończenia oraz kolorów. Stosowane powłoki odznaczają się najwyższą jakością i estetyką.

KRATY I ŻALUZJE ROLOWANE
Kraty i żaluzje rolowane to nowoczesne urządzenia łączące w sobie funkcje kraty zabezpieczającej i stalowej żaluzji rolowanej, pozwalające na skuteczne zamknięcie chronionej powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu wglądu na nią oraz zapewnieniu jej przewietrzania. Produkty fi rmy DANDAV posiadają certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej dotyczący odporności na włamanie, w klasie 2 oraz 3. Ponadto, zostały przebadane przez Instytut Techniki Budowlanej w zakresie zgodności z normą PN-EN 13241-1 +Al:2011 i dopuszczone do powszechnego stosowania w budownictwie. Produkty cechuje wysoka estetyka oraz różnorodność możliwości doboru pancerza. Niepowtarzalny system otwierania awaryjnego zintegrowany w sterowniku kluczykowym eliminuje potrzebę używania niewygodnej i trudnej w obsłudze korby.

SZKLANE ŚCIANKI PARKOWANE
Składane ścianki szklane to nowoczesny i estetyczny sposób na mobilne zamknięcie przestrzeni handlowych przy maksymalnym zachowaniu przezierności. Ścianki szklane w zależności od specyfiki projektu posiadają wiele wariantów i można je dopasować do praktycznie każdej zamykanej powierzchni. Ze względu na swoje walory estetyczne jest to rozwiązanie podnoszące status i znaczenie każdego projektu w którym zostaną zastosowane. Zastosowanie takiego rodzaju przeszklenia pozwala na szybką zmianę aranżacji pomieszczenia, zamknięcie lub zasłonięcie jego części. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie występuje duża rotacja klientów lub często zmienia się sposób wykorzystywania pomieszczenia.

ZEWNĘTRZNE WITRYNY SKLEPOWE
Ścianki aluminiowo-szklane to jedna ze specjalności Dandav. Firma wykonuje ścianki zimne i ciepłe, słupowo-ryglowe oraz strukturalne. Przy dużych powierzchniach przeszklenia proponuje stosowanie podkonstrukcji stalowej, umożliwiającej zastosowanie lżejszego profilu aluminiowego, a tym samym obniżenie kosztów wykonania ścianki. Takie rozwiązanie poprawia sztywność oraz pozwala na pogodzenie wymogów związanych z bezpieczeństwem i chęcią stworzenia wrażenia smukłości i lekkości przeszklenia. Wypełnienie ścianek, stanowi specjalistyczne szkło, którego właściwości dobierane są do oczekiwań klienta. Możliwe jest zastosowanie materiałów o podwyższonych właściwościach refleksyjnych, przeciwsłonecznych czy akustycznych, a także o dowolnej wybranej kolorystyce.

PORTALE WEJŚCIOWE I ZABUDOWY
Coraz częściej spotykanym elementem nadającym indywidualny charakter każdej witrynie sklepowej są portale wejściowe i zabudowy przestrzenne wejść. Firma DANDAV jest w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj zabudowy witryny przy użyciu wielu dostępnych materiałów. Mogą to być portale z płyt kompozytowych, przestrzenne zabudowy szklane, stalowe czy drewniane.


Wykonujemy elementy nietypowe na indywidualne zamówienia i świadczymy usługi cięcia laserem! ZAPRASZAMY!


Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny