Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 19535

Mielczarek

Okna do domów pasywnych i energooszczędnych
Telefon 43 824 52 30, 601 80 25 25
Adres Zielonogórska 18a/20a, 98-220 Zduńska Wola
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe inż. Grzegorz Mielczarek z siedzibą w Zduńskiej Woli na ul. Łaskiej 99 jest firmą świadczącą usługi w dziedzinie wykonawstwa i montażu żaluzji, rolet, okien i drzwi z PVC (PCW) i aluminium. Firma istnieje od 2.01.1991 roku i od 1997 roku posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Zatrudnia 65 pracowników. Zakład intensywnie rozwija się w produkcji i projektowaniu okien, elementów... Czytaj więcej
Mielczarek

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe inż. Grzegorz Mielczarek z siedzibą w Zduńskiej Woli na ul. Łaskiej 99 jest firmą świadczącą usługi w dziedzinie wykonawstwa i montażu żaluzji, rolet, okien i drzwi z PVC (PCW) i aluminium. Firma istnieje od 2.01.1991 roku i od 1997 roku posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Zatrudnia 65 pracowników.

Zakład intensywnie rozwija się w produkcji i projektowaniu okien, elementów fasadowych i ogrodów zimowych w systemach SCHÜCO INTERNATIONAL. Jest to system niemiecki istniejący już od ok. 50-ciu lat na rynku europejskim i uchodzi za jeden z najmocniejszych systemów w Europie i najbardziej dopracowany od strony konstrukcyjnej. Firma posiada biura projektowe.

PPHU inż. Grzegorz Mielczarek stosuje do produkcji okien system profili PCW niemieckiej firmy SCHÜCO INTERNATIONAL. Są to profile wytłaczane z utwardzonego polichlorku winylu. Jest to PVC - twardy, wysokoudarowy, trudno zapalny, odporny na działanie kwasów i zasad, jednorodnie zabarwiony. Wyroby naszej firmy są produkowane na bazie nowoczesnych i sprawdzonych systemów i profili, najwyższej jakości szyb zespolonych, wysokiej klasy okuć WINKHAUS-AUTOPILOT oraz przy ścisłym przestrzeganiu wymogów konstrukcyjno-technicznych podczas produkcji.

Firma sprzedaje swoje wyroby poprzez sieć biur handlowych w Zduńskiej Woli, Łasku, Łodzi, Warszawie, a także sprzedaje towary w Słowacji, Czechach, Niemczech, Francji, Holandii za pośrednictwem swoich przedstawicieli handlowych zapewniając kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo techniczne, pomiary z natury, transport wyrobów, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Okna do domów pasywnych i energooszczędnych

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny