Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 42434

Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

Systemy profili z PVC
Zobacz firmę w innym dziale: Kostka brukowa, tarasy, obrzeża
Telefon 61 81 87 001
Adres Poznańska 34, 62-020 Swarzędz, Jasin
Deceuninck od lat wyznacza trendy w branży profili okiennych. Także tym razem dostrzegł potrzebę rynku, na którym dotychczas rozwój okien był prowadzony wyłącznie w kierunku parametrów technicznych, a niewiele działo się we wzornictwie. Dlatego na targach Fensterbau w 2016 roku zaprezentował prototypy okien, z których jeden cieszył się największym uznaniem zarówno wśród producentów, architektów jak i użytkowników.... Czytaj więcej
Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.

Deceuninck od lat wyznacza trendy w branży profili okiennych. Także tym razem dostrzegł potrzebę rynku, na którym dotychczas rozwój okien był prowadzony wyłącznie w kierunku parametrów technicznych, a niewiele działo się we wzornictwie. Dlatego na targach Fensterbau w 2016 roku zaprezentował prototypy okien, z których jeden cieszył się największym uznaniem zarówno wśród producentów, architektów jak i użytkowników. Wygrał projekt, który cechował się niepowtarzalnym nowoczesnym designem, ostrymi, wyraźnie zaznaczonymi krawędziami, smukłymi złożeniami. Tak powstał profil Elegante, który już wkrótce na nowo zdefiniuje możliwości zastosowania okien PVC w architekturze.

Parametry i estetyka w jednym
Elegante łączy doskonałe parametry z wyjątkową estetyką. W wersji zlicowanej system ten stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych, oferując równocześnie wszelkie zalety okna PVC. Co ważne, wąski zlicowany ruchomy słupek sprawia, że przez okno wpada więcej światła. Jest to szczególnie cenione przez klientów docelowych i architektów. Pod względem designu istotna jest również szeroka paleta kolorów, która pozwala dobrać profil do każdego rodzaju budynku i  pomieszczenia. Produkt jest w pełni kompatybilny z drzwiami podnoszono-przesuwnymi (HST) marki Inoutic i profilami z serii Eforte. Wśród jego zalet można wymienić także świetną izolację termiczną oraz akustyczną, a także ekologiczny materiał EPC (EcoPowerCore), uzyskany z recyklingu, zastosowany w ramie i skrzydle.

Techniczne detale
Nowy system okienny Elegante posiada wysoką wartość współczynnika przenikania ciepła okna Uf – 0,93W/(m2K). Dzięki głębokości zabudowy ramy wynoszącej 76 mm, głębokości zabudowy skrzydeł, wynoszącej 80 mm (w wersji niezlicowanej) i 92 mm (w wersji zlicowanej) oraz sześciu komorom, system spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Możliwość zastosowania szklenia aż do 70 mm daje pole do tworzenia bezpiecznych pakietów szybowych, które umożliwiają wykonywanie konstrukcji okiennych o dużych rozmiarach. Elegante posiada dwie opcje wklejania pakietów szybowych: za pomocą taśmy, tzw. „suche wklejanie” oraz za pomocą kleju. Opcja druga umożliwia uzyskanie klasy RC2, która zwiększa ochronę przed włamaniem.

Ekologiczna inwestycja w przyszłość
Do produkcji profili okiennych oprócz materiału pierwotnego (nowy surowiec) wykorzystano także nowoczesny, wysokiej jakości materiał PVC uzyskiwany z recyklingu – EcoPowerCore (EPC). Powtórne wykorzystanie i przetwarzanie PVC to przejaw troski o środowisko naturalne. Jedną z największych zalet EcoPowerCore są jego doskonałe właściwości mechaniczne. EcoPowerCore i jego skład chemiczny są ściśle monitorowane i nadzorowane, przez co EPC uchodzi za bardzo wytrzymały i równie trwały jak materiał pierwotny.

Więcej na www.elegante-inoutic.pl

  • Nowoczesny smukły design
  • Wersja zlicowana jako optymalna alternatywa dla okien aluminiowych
  • Możliwość szklenia aż do 70 mm przy głębokości zabudowy profili 76 mm
  • Współczynnik przenikania ciepła okna Uf na poziomie 0,93 W/(m2K)
  • Jednostopowe listwy przyszybowe
  • 2 opcje wklejania pakietów szybowych (na taśmę i za pomocą kleju)
  • Pełna kompatybilność z drzwiami HST oraz drzwiami wejściowymi Inoutic
  • Możliwość użycia standardowego okucia
  • Wąski słupek ruchomy o zlicowanym designie
  • EcoPowerCore w ramie i skrzydle

System Eforte
System okienny z segmentu premium. Tworzy nowe standardy dla energooszczędności stolarki okiennej. System 6-cio komorowych profili gwarantuje poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne najwyższy komfort użytkowania każdego budynku. Współczynnik izolacji termicznej to tylko Uf na poziomie 0,95 W/(m2K). Natomiast szklenie o grubości 56 mm sprawia, że okna są równie świetną barierą akustyczną. Eforte to również niepowtarzalny design, na który składają się idealne proporcje i paleta 40 oklein.

Drzwi tarasowe i balkonowe
Marka Inoutic w swojej ofercie drzwi tarasowych i balkonowych posiada systemy podnoszono-przesuwne, a także systemy uchylno-przesuwne i harmonijkowe. Wszystkie opatrzone są gwarancją doskonałego wyglądu, wygody oraz bezproblemowej obsługi. Zapewniają wysoki poziom komfortu cieplnego i akustycznego, czyli bardzo dobre parametry izolacyjności dzięki wielokomorowej budowie. Dopasowane stalowe wzmocnienia ram i skrzydeł dają maksymalną stabilność wymiarową. Bogata paleta oklein to nieograniczone możliwości aranżacji, dostosowane do stylu każdego obiektu.

Drzwi wejściowe
Systemy profili przeznaczonych do produkcji drzwi zewnętrznych marki Inoutic cechują się bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej i akustycznej, jak również wyjątkową wytrzymałością. Rama drzwi wzmocniona jest specjalnymi stalowymi narożami, dzięki czemu jest jeszcze bardziej sztywna i zabezpiecza drzwi przed deformacjami. Systemy drzwiowe Inoutic dostępne są w różnych wersjach, oferując ogromny wybór wzorów, a także szeroką paletę kolorystyczną. Dzięki najróżniejszym możliwościom wykończeniowym (m. in. wykończenia ze szkła bądź paneli aluminiowych) drzwi doskonale wkomponują się w każdy styl architektoniczny.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny