Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 17492

QDS24 Sp. z o.o.

Okna i drzwi balkonowe z PVC
Telefon 664 423 380
Adres Przemysłowa 8, Bydgoszcz 85-758
Firma Quality Door System 24 to producent systemów drzwi przesuwnych. Wiadomo jak ważną częścią architektury domu są okna i drzwi – to one łączą ze światem zewnętrznym jednocześnie chroniąc domowników. Drzwi podnoszono-przesuwne znajdują zastosowanie zwłaszcza na tarasach, balkonach i w ogrodach zimowych. Różne warianty przesuwania skrzydeł – umożliwiają wykonanie drzwi dopasowanych indywidualnie do pomieszczenia... Czytaj więcej
QDS24 Sp. z o.o.

Firma Quality Door System 24 to producent systemów drzwi przesuwnych. Wiadomo jak ważną częścią architektury domu są okna i drzwi – to one łączą ze światem zewnętrznym jednocześnie chroniąc domowników. Drzwi podnoszono-przesuwne znajdują zastosowanie zwłaszcza na tarasach, balkonach i w ogrodach zimowych. Różne warianty przesuwania skrzydeł – umożliwiają wykonanie drzwi dopasowanych indywidualnie do pomieszczenia i potrzeb klienta. Duże przeszklone przestrzenie i szerokie, komfortowe wyjście na ogród podnoszą znacznie standard mieszkania i nadając mu rozmach zacierają granice między tym, co na zewnątrz i wewnątrz. Taka potężna szklana powierzchnia kreuje niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, zapewniając większą ilość światła i efektywne wykorzystanie promieniowania słonecznego, potrzebnego do jego ogrzania.


CHARAKTERYSTYKA PRODUKTÓW QDS24

QDS24 oferuje drzwi podnoszono-przesuwne HS w trzech systemach z najnowszej linii zróżnicowanych pod względem parametrów termicznych, wzmocnień oraz standardu wyposażenia.

 • HS PLATINUM
 • HS GOLD
 • HS SILVER
 • Premium – HST Aluplast 85
 • Standard – HST Aluplast 85
 • Basic – HST Aluplast 85

Kolorystyka: elegancka, przesycona światłem architektura otwiera nowe perspektywy kształtowania przestrzeni i wyglądu pomieszczeń mieszkalnych oraz elewacji. Oprócz koloru białego dostępna jest obszerna paleta kolorowych i drewnopodobnych folii dekoracyjnych, które umożliwiają dostosowanie wyglądu drzwi do indywidualnych oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta.

Estetyka wykonania: bogate doświadczenie konstruktorów widoczne jest w precyzyjnym dostosowaniu kształtów i detali technicznych do potrzeb i oczekiwań każdego użytkownika. Wyjątkowo estetyczne wykończenie narożników delikatnym frezowaniem w kształcie litery V dodaje masywnej konstrukcji wyjątkowej elegancji.

Niski próg: niewielka wysokość progu w tym rozwiązaniu umożliwia swobodne przemieszczanie się z zewnątrz do wewnątrz  pomieszczenia. Próg ten nie stanowi bariery, nawet w przypadku osób niepełnosprawnych.

Maksymalne gabaryty: stabilny system gwarantujący wykonanie bardzo dużych konstrukcji jest idealny zarówno dla klasycznego, jak i energooszczędnego budownictwa jedno- i wielorodzinnego poszerzając przestrzeń mieszkalną połączoną z szerokim przejściem bez barier na taras lub do ogrodu.

Oferowane wymiary [mm]:

 • białe: 6400/2700, maks. pow. 13,5 m2
 • kolor: 6400/2500, maks. pow. 11,5 m2

Okucie: doskonale wyprofilowana smukła klamka – zapewnia minimalny wysiłek i komfort przy przesuwaniu nawet bardzo ciężkich drzwi. Specjalny system podnośno-przesuwny zapewniający dziecinnie łatwe i swobodne przesuwanie nawet bardzo ciężkich i dużych skrzydeł może być wzbogacony o zintegrowane elementy o klasie odporności antywyważeniowej RC 2 gwarantując ochronę przed wtargnięciem z zewnątrz i pełne bezpieczeństwo domowników.

Szyby: w systemach zastosowano rozwiązanie w pakiecie o szerokości do 48 mm co w połączeniu z możliwością wykonania bardzo dużych przeszkleń pozwala na stworzenie harmonii pomiędzy wnętrzem budynku a otaczającą go przyrodą.

Wyposażenie dodatkowe:

 • HS Safe – uzupełnienie systemu podnośno-przesuwnego posiadające certyfikat RC2 wg DIN EN 11627. Dodatkowe sworznie wysuwające się podczas opuszczania skrzydła skutecznie zapobiegają gwałtownemu podniesieniu zamkniętego skrzydła.
 • HS Soft stop – specjalny mechanizm ułatwiający proste i lekkie przesuwanie skrzydeł o ciężarze do 400 kg, pozwala również łagodnie je wyhamować.
 • HS Soft lift – specjalny amortyzator zasuwnicy dodatkowo wspomagający jej pracę ułatwia otwieranie i zamykanie nawet bardzo ciężkich skrzydeł.
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny