Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 18005

Eko Plast

Okna i drzwi z PCV i aluminium
Telefon 12 443 10 11
Adres Wrobela 3, 30-798 Kraków
Firma Eko Plast ze swoją siedzibą w Krakowie od lat tworzy systemy profili okiennych i drzwiowych wykonanych według najnowocześniejszych technologii i bezpiecznych ekologicznie materiałów. Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży okien i drzwi z PCV i aluminium. Przez lata działalności zrealizowała wymagające zlecenia. Produkty Eko Plast skierowane są zarówno do dużych podmiotów gospodarczych, jak i indywidualnych... Czytaj więcej
Eko Plast

Firma Eko Plast ze swoją siedzibą w Krakowie od lat tworzy systemy profili okiennych i drzwiowych wykonanych według najnowocześniejszych technologii i bezpiecznych ekologicznie materiałów.

Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży okien i drzwi z PCV i aluminium. Przez lata działalności zrealizowała wymagające zlecenia. Produkty Eko Plast skierowane są zarówno do dużych podmiotów gospodarczych, jak i indywidualnych Klientów.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami oraz doskonale wykształconymi pracownikami, możemy zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości w swojej klasie. Okna Eko Plast – innowacyjna technika w najpiękniejszej formie.

OFERTA EKO PLAST:

  • Okna PVC klasyczne, energooszczędne, wypełnione pianką, okna nietypowe, drzwi tarasowe i balkonowe, profile francuskie. Sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie.
  • Drzwi jedno i dwuskrzydłowe, z przeszkleniami i panelami ozdobnymi, stalowe, aluminiowe oraz PVC. Dostępne w wielu liniach wzorniczych, klasach izolacji oraz bezpieczeństwa.
  • Rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne, sterowane ręcznie i automatycznie, markizy. Swobodna regulacja nasłonecznienia, zabezpieczenie przed włamaniem, cicha i płynna praca.
  • Bramy garażowe segmentowe i roletowe, łatwo wkomponowujące się w strukturę domu. Idealnie zaprojektowane, łatwe w montażu, ciche w działaniu, wykonane z solidnych materiałów.
  • Skonstruowane z aluminium oraz systemów szyb ogrody zimowe, zabudowy balkonów, konstrukcje na zamówienie. Gromadzą ciepło, nadają unikalny charakter.

 

Okna i drzwi z PCV i aluminium

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny