Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 44390

George

Stolarka okienna i drzwiowa
Zobacz firmę w innym dziale: Domy i konstrukcje
Telefon 18 44 33 111
Dlaczego domy i okna George są najwyższej jakości? Ponieważ firma potrafi wydobyć z drewna to co najlepsze i do maksimum wykorzystać jego właściwości! Okna z oferty George dedykowane są do budownictwa energooszczędnego i pasywnego! Domy to bezpieczeństwo, natura, niezawodność! ... Czytaj więcej
George

Dlaczego domy i okna George są najwyższej jakości? Ponieważ firma potrafi wydobyć z drewna to co najlepsze i do maksimum wykorzystać jego właściwości! Okna z oferty George dedykowane są do budownictwa energooszczędnego i pasywnego! Domy to bezpieczeństwo, natura, niezawodność!

Korzyści płynące z drewna Czy wiesz że… Mieszkanie w domu drewnianym korzystnie wpływa na zdrowie? Zdolność tego materiału do samoregulacji wilgotności, wewnątrz pomieszczenia sprawia że w domach drewnianych panuje korzystny mikroklimat, który wpływa zarówno na samopoczucie jak i zdrowie mieszkańców.

Drewno jako jedyny z materiałów budowlanych nie ma negatywnego wpływu na organizm ludzki.

Takich warunków bytowych nigdy nie będzie w domu murowanym, nawet najlepiej wentylowanym. Drewno jako jedyny z materiałów budowlanych nie ma negatywnego wpływu na organizm ludzki. Jest to materiał ekologiczny i odnawialny, a jego odpad nie jest szkodliwy dla środowiska. Drewno samo w sobie jest dobrym izolatorem termicznym i akustycznym, właściwości termoizolacyjne ścian wykonanych z drewna są kilkukrotnie lepsze niż ścian z betonu lub cegły.

Nasza firma od ponad 15 lat buduje domy z wysokiej klasy selekcjonowanego drewna. Są to prostokątne bale świerkowe importowane
ze Skandynawii o grubościach 70, 94, 120, 140 mm, dodatkowym ociepleniem ścian jest izolacja z wełny mineralnej o odpowiednich grubościach, pozwalająca osiągnąć wysokie parametry termoizolacyjne. Każdy budynek wykonujemy na indywidualne zamówienie jak również wykonujemy domy standardowe zawarte w ofercie firmy.

Nasze domy cechuje precyzja wykonania oraz krótki czas realizacji. W naszej ofercie znajdują się również okna drewniane będące odzwierciedleniem najnowszej technologii i tradycyjnego materiału jakim jest drewno! Wyróżniają je wysokie parametry techniczne oraz bogate możliwości aranżacji kolorystycznej stolarki okiennej!

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny