Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 19931

4iQ Group

Schody drewniane, drzwi drewniane, domki dla dzieci, konstrukcje ogrodowe
Telefon 89 648 60 85, 604 105 019
Adres Ostródzka 54, 14-200 Iława
4iQ jest nowoczesną firmą działającą w branży artykułów do domu i ogrodu. Jej zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży. ... Czytaj więcej
4iQ Group

4iQ jest nowoczesną firmą działającą w branży artykułów do domu i ogrodu. Jej zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży.

Wyroby oferowane przez firmę powstają na bazie autorskich projektów w oparciu o najwyższej jakości materiały, przede wszystkim surowce naturalne. Produkty odznaczają się doskonałymi walorami praktycznymi, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz estetycznym wzornictwem. Są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, spełniają wszystkie wymagane normy techniczne i higieniczne.

W bogatej ofercie firmy znajdują się między innymi drzwi wewnętrzne i zewnętrzne marki RADEX, schody drewniane, a także akcesoria wypoczynkowe i na place zabaw, drewniane zabawki oraz ogrodowe domki dla dzieci. Produkty dostępne są w  sprzedaży internetowej, a zamówienia trafiają do realizacji natychmiast po ich otrzymaniu. Strona firmy może być przeglądana w technologii Responsive Web Design na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety, laptopy oraz na komputerach stacjonarnych. 4iQ posiada znak jakości Trusted Shops dla sklepów internetowych w Europie.

CHARAKTERYSTYKA

STALOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE
Stalowe drzwi zewnętrzne są trwałe i wytrzymałe na zewnętrzne czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Drzwi klasy RC2 wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami antywłamaniowymi. Tłoczone z wysokiej jakości stali, zostały pokryte dekoracyjną, odporną na promieniowanie UV folią PVC. Drzwi objęte Certyfikatem RC2 otwierane są na zewnątrz. Aby zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańcom zaopatrzono je w trzy stałe bolce antywyważeniowe, dwa trzybolcowe zamki, próg ze stali nierdzewnej i ościeżnicę z wysokiej klasy uszczelką. Do każdego modelu można dobrać odpowiednie okucia, klamki i wkładki. Posiadają wymagane certyfikaty i dopuszczenia wymagane na rynku polskim i międzynarodowym.

DREWNIANE DRZWI WEWNĘTRZNE
Wykonane z drewna sosnowego wewnętrzne drzwi RADEX odznaczają się wyjątkową trwałością i wspaniałym naturalnym wyglądem. W ofercie znajdują się modele sęczne i bezsęczne, pełne i z przeszkleniami dostępne w wielu interesujących wariantach kolorystycznych, co pozwala na dobranie drzwi do każdego stylu wnętrza. Na stronie internetowej umieszczono również prosty w obsłudze, intuicyjny konfigurator, umożliwiający aż 600 tysięcy kombinacji drzwi wewnętrznych spośród modeli i akcesoriów stolarki drzwiowej oferowanych przez 4iQ. Drzwi nadają się do lakierowania i malowania. Wybrane modele mogą być także dostosowane do systemu przesuwnego. Na szczególną uwagę zasługują również drzwi z serii LOFT o atrakcyjnym nowoczesnym wzornictwie przeznaczone do różnych pomieszczeń oraz drzwi dostępne w wariancie Old Town. Drzwi wewnętrzne marki RADEX standardowo wyposażone są w wysokiej klasy zamki i zawiasy, pasujące zarówno do ościeżnic metalowych, jak i drewnianych, wykonanych zgodnie z obowiązującą normą budowlaną.

SCHODY STRYCHOWE
Drewniane schody strychowe spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa, są łatwe w montażu i obsłudze, a także odznaczają się estetycznym wyglądem. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach o niewielkim metrażu, zapewniając oszczędność przestrzeni mieszkalnej i ułatwiając dostęp do takich miejsc jak poddasza. W ofercie znajdują się schody strychowe w kilku wymiarach skrzyni montażowej, które przeznaczone są do pomieszczeń o różnej wysokości (wynoszącej nawet 320 cm). W zależności od potrzeb użytkownika zestaw może posiadać klapę o różnym współczynniku przenikania ciepła – nawet 0,55 W/m2*K. Składane drabinki zamontowane są do klap i nie wymagają czynności przedmontażowych. Aby estetyce stało się zadość warto wyregulować położenie klapy w skrzyni. Schody mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczną poręcz, która ułatwia chodzenie po szczeblach. Na stronie internetowej istnieje możliwość wyboru z szerokiego wachlarza wymiarów i rodzajów klap.

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny