Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 80216

Beninca

Napedy do bram wjazdowych i garażowych. Automatyka do użytku rezydencyjnego i przemysłowego. Szlabany, słupki automatyczne RISE
Telefon 798 859 859
Adres Holenderska 1, 05-152 Czosnów
Beninca Group produkuje szeroką gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i branży bramiarskiej ... Czytaj więcej
Beninca

Beninca Group produkuje szeroką gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i branży bramiarskiej

ZALETY PRODUKTÓW BENINCA

  • BENINCA GROUP oferuje produkty najwyższej jakości; firma zwraca szczególną uwagę na odpowiedni dobór stosowanych do produkcji komponentów; niezmiennie od ponad 35 lat produkuje we własnych fabrykach we Włoszech
  • BENINCA GROUP posiada własne biuro projektowe, jest właścicielem wielu patentów w zakresie sterowania i automatyki do bram; wiele rowiązań, które powstały w biurze projektowym Beninca stało się punktem odniesienia dla branży

 

Fabryki Beninca Group:

BENINCA – od ponad 40 lat produkuje wysokiej jakości napędy do bram wjazdowych i garażowych, zarówno do zastosowania przydomowego jak i przemysłowego; szeroką gamę szlabanów o nowoczesnym wyglądzie do użytku intensywnego i systemy parkingowe:

  • produkty wyróżniają się wysoką jakością stosowanych do produkcji materiałów – przekładnie mechaniczne w kąpieli olejowej jako odlew ze stali i brązu zapewniają długą żywotność produktów,
  • nowoczesny wygląd pasujący do każdego stylu architektonicznego, wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych wystawach i targach.

CAB – ponad 20-letnia tradycja, produkująca siłowniki hydrauliczne do bram skrzydłowych, w tym podziemne; siłowniki do bram rolowanych, okien, rolet i markiz.

RISE – bogata oferta elektromechanicznych i hydraulicznych słupków parkingowych.

Asortyment: produkowane w różnych wysokościach, średnicach, obudowie malowanej w systemie kataforezy i ze stali nierdzewnej, sterowane drogą radiową, z siłownikiem gazowym i stałe; bogata oferta wyrobów ze stali nierdzewnej.

Zastosowanie: do zabezpieczenia przejazdów, dróg pożarowych, miejsc parkingowych.

BYOU – linia siłowników do użytku przydomowego, przystosowanych do montażu przez klienta.

Cechy szczególne: jedyne dostępne na rynku siłowniki w klasie energetycznej A+, opatentowany system oszczędności energii ESA opracowany przez inżynierów Beninca.

HI-MOTIONS – akcesoria do produkcji m.in. bram wjazdowych – przesuwnych, przemysłowych, samonośnych, skrzydłowych.

MYONE – szeroka gama innowacyjnych siłowników do drzwi.

INFORMACJE DODATKOWE

Dystrybucja: na terenie całej Polski przez sieć autoryzowanych partnerów handlowych, lista na www.beninca.pl

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2000, certyfikat CE, wszystkie produkty są zgodne z normami europejskimi oraz certyfikaty na kraje byłego ZSRR.

Usługi: cykliczne szkolenia techniczno-handlowe, doradztwo przy doborze urządzeń i montażu, naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna; realizacja indywidualnych zamówień.

Nagrody: liczne międzynarodowe nagrody, m.in. INTEL DESIGN, INNOVATION & DESIGN AWARD; nagroda „Dobry Wzór” Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Pozostała oferta: szeroka gama nowoczesnych akcesoriów do wszystkich oferowanych urządzeń, piloty o dużym zasięgu w różnych kolorach i o nowoczesnych kształtach, odporne na uderzenia, lampy LED, innowacyjne fotokomórki bezprzewodowe z system solarnym (nie wymagają wymiany kosztownych baterii) i regulacją kąta widzenia.

 

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny