Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 53212

Styropmin

Producent styropianu - Styropian - Docieplenia - Styropmin
Telefon 25 759 32 23
Adres Sosnkowskiego nr 71, 05-300 Mińsk Mazowiecki
STYROPMIN to polska firma istniejąca nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jest jednym z wiodących i największych producentów styropianu w kraju i Europie. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował wybudowaniem 3 nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych w przeciągu ostatnich 4 lat: w Łochowie, w Zielonej Górze i w Oświęcimiu. ... Czytaj więcej
Styropmin

STYROPMIN to polska firma istniejąca nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jest jednym z wiodących i największych producentów styropianu w kraju i Europie. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował wybudowaniem 3 nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie zakładów produkcyjnych w przeciągu ostatnich 4 lat: w Łochowie, w Zielonej Górze i w Oświęcimiu.

Dostarczają one najwyższej jakości produkty styropianowe takie jak: płyty pasywne, płyty akustyczne, złożone systemy styropianowych spadków dachowych i wiele innych. Jakość wszystkich produktów STYROPMIN-u potwierdzają wyrywkowe badania kontrolne przeprowadzane przez ITB (Instytut Techniki Budowlanej) w ramach posiadanej przez spółkę Rekomendacji Technicznej i Jakości RTQ. STYROPMIN od samego początku jest także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS), a także członkiem stowarzyszeń DAFA i SSO, które są szanowanymi i poważanymi stowarzyszeniami w całej branży dociepleniowej.

W ofercie:

Styropiany Pasywne – „SZARE”: PASSIVE λ PRO 33, 31 i 30

Styropiany Fasadowe: FASADA λ PRO 42, 40 i 70

Styropiany Podłogowe: DP CS PRO 60, 70, 80, 100, 150 i 200

Styropiany Specjalistyczne: FUNDAMIN, HYDROMIN i HYDROMIN SUPER – do izolacji cieplnej w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą, przede wszystkim do ścian fundamentowych i dachów odwróconych, a także do cokołów, podłóg na gruncie i pod wszelkiego rodzaju wylewki podłogowe.
STROPOMIN EPS T – do ocieplania, ale przede wszystkim do izolacji akustycznej, której zadaniem jest tłumienie dźwięków uderzeniowych w systemie podłóg pływających, dla których obciążenie użytkowe podłóg na warstwie wyrównawczej nie przekracza 5 kN/m2 (500 kg/m2) w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

System Styropianowych Spadków Dachowych (SSSD) oraz Styropiany Ognioochronne: SSSD to rozwiązania stosowane głównie na dachach płaskich, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się wody opadowej w kierunku spustów lub rynien bez konieczności pracochłonnego i kosztownego wykonania spadku na konstrukcji dachu.
Z kolei STYROLAMIN NRO oraz DACHOMIN RE 15 i 30 to specjalistyczne produkty stosowane na dachach budynków i hal, posiadające pełną klasyfikację bezpieczeństwa pożarowego w zakresie reakcji na ogień, odporności ogniowej jak i nierozprzestrzeniania ognia.

INFORMACJE DODATKOWE

NOWOŚĆ:
W roku 2019 STYROPMIN w ramach dalszego rozwoju oraz wychodząc naprzeciw potrzebom branży wprowadza na rynek linię produktów specjalistycznych DUO LINE – szczegóły już wkrótce!

Wymogi formalno-prawne: wszystkie produkty marki STYROPMIN posiadają wymagane prawem i przepisami budowlanymi dokumenty i certyfikaty oraz spełniają wysokie normy krajowe jak i europejskie. Firma posiada także Rekomendację RTQ wydaną przez ITB.

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny