Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 21425

IZOLACJE PLUIMERS

Izolacje termiczne metodą natryskową
Telefon 24 253 87 70, tel. kom. 604 608 900, 795 588 944
Adres ul. Wojska Polskiego 10A, 99-300 Kutno
Od ponad 20 lat w Polsce IZOLACJE PLUIMERS z Kutna zajmują się izolacjami termicznymi metodą natryskową. Firma jest liderem rynku w izolacjach pianą PUR zamkniętokomórkową i otwartokomórkową firmy Covestro/Bayer (Baymer®Spray). Bezspoinowe izolacje piankowe wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. ... Czytaj więcej
IZOLACJE PLUIMERS

Od ponad 20 lat w Polsce IZOLACJE PLUIMERS z Kutna zajmują się izolacjami termicznymi metodą natryskową. Firma jest liderem rynku w izolacjach pianą PUR zamkniętokomórkową i otwartokomórkową firmy Covestro/Bayer (Baymer®Spray). Bezspoinowe izolacje piankowe wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

Od kilku lat firma specjalizuje się również w wykonywaniu izolacji wdmuchiwania i nasypywania granulatu wełny szklanej przede wszystkim na poddaszach nieużytkowych i w szczelinach międzymurowych, Knauf Insulation Supafil.
Izolacja termiczna wykonywana jest przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z długim (średnio 11 lat) stażem pracy w firmie oraz przy pomocy specjalistycznych samochodów wytwórni. Każdy pojazd posiada w wyposażeniu agregat prądotwórczy i wysokiej klasy sprzęt. Na przestrzeni lat udało się stworzyć doskonały zespół fachowców, co budzi zaufanie obecnych i przyszłych klientów. Izolacje posiadają wszystkie odpowiednie certyfikaty. Docieplenia dotyczą: poddaszy nieużytkowych i użytkowych (zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz), budynków w zabudowie szkieletowej, stropów wentylowanych, ścian szczelinowych, pustek które można uzupełnić, posadzek (w tym pod ogrzewanie podłogowe) stropów piwnic itd.

Firma działa w sektorach: mieszkaniowym, przemysłowym, rolniczym, sportowym czy sakralnym. Trudni się ociepleniami obiektów nowych, jak i wymagających termomodernizacji. Wykonuje izolacje w budynkach pasywnych i energooszczędnych!

Izolacja dachu użytkowego pianą PUR Piana PUR Baymer®Spray AL.800 – zamkniętokomórkowa
Wbrew nazwie piana zamkniętokomórkowa składa się z 92% komórek zamkniętych i  pozostałych 8% otwartych, luźno rozmieszczonych i nie połączonych ze sobą. To sprawia, że piana zamkniętokomórkowa jest paroprzepuszczalna ale zarazem gazoszczelna i co najważniejsze nienasiąkliwa. Piana zamkniętokomórkowa Baymer®Spray AL.800 charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami:

  • izolacyjnymi: λp =0,021 W/m2 , λs =0,026 W/m2
  • wytrzymałościowymi na ściskanie i rozciąganie: 200-400 kPa
  • gęstością materiału: 41,5 kg/m3 ± 3 kg/m3
  • zalecana grubość izolacji poddasza użytkowego: 12-20 cm

Piana PUR Baymer®Spray PP2990otwartokomórkowa

Piana otwartokomórkowa składa się z ponad 90% komórek otwartych i pozostałych zamkniętych, luźno rozmieszczonych i nie połączonych ze sobą. To sprawia, że piano otwartokomórkowo jest przede wszystkim wysoce paroprzepuszczalna. Piana otwartokomórkowa Baymer®Spray PP2990 charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami:

  • izolacyjnymi: λp =0,035 W/m2, λs =0,037 W/m2
  • gęstością materiału: 10 kg/m3
  • zalecana grubość izolacji poddasza użytkowego: 20-35 cm

Izolacja dachu nieużytkowego wełną Knauf Insulation Supafil
Jednym z rozwiązań izolacji stropodachu nieużytkowego będzie nasyp granulatu wełny. Utworzy on wówczas bezspoinową warstwę izolacyjną o jednolitej strukturze. Firma Izolacje Pluimers wykonuje aplikacje wysokospecjalistyczną wełną Supafil.

INFORMACJE DODATKOWE
Firma IZOLACJE PLUIMERS prowadzi:

  • bezpłatne doradztwo
  • pomiary oraz wycenę na terenie całej Polski.

 

 

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny