Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 104946

Izolmat

Rolowe materiały izolacyjne
Telefon 58 622 15 16
Adres Łużycka 2, 81-963 Gdynia
Zakład produkcyjny IZOHAN Sp. z o.o. w Gdyni produkuje m.in.:: specjalnych pap asfaltowych zgrzewalnych o właściwościach hamujących rozprzestrzenianie się ognia IZOHAN PLAN protection® PYE PV250 S5 SS oraz IZOHAN PLAN ventimax® Top papy asfaltowej zgrzewalnej wierzchniego krycia do jednowarstwowej renowacji i zarazem wentylacji starego pokrycia dachowego IZOHAN PLAN ventimax® Top jednowarstwowa izolacja fundamentu - papa... Czytaj więcej
Izolmat

Zakład produkcyjny IZOHAN Sp. z o.o. w Gdyni produkuje m.in.::

 • specjalnych pap asfaltowych zgrzewalnych o właściwościach hamujących rozprzestrzenianie się ognia IZOHAN PLAN protection® PYE PV250 S5 SS oraz IZOHAN PLAN ventimax® Top
 • papy asfaltowej zgrzewalnej wierzchniego krycia do jednowarstwowej renowacji i zarazem wentylacji starego pokrycia dachowego IZOHAN PLAN ventimax® Top
 • jednowarstwowa izolacja fundamentu - papa samoprzylepna IZOLPAN fundament® SP
 • bariera radonu oraz paroizolacja IZOHAN PLAN aquastoper® AL
 • pap asfaltowych zgrzewalnych IZOHAN PLAN, IZOLMAT BIT, IZOHAN PLAN plus
 • papy asfaltowej samoprzylepnej IZOHAN PYE G200 S3 SP
 • papy wentylacyjnej perforowanej IZOLVENT
 • pap asfaltowych na tekturze budowlanej
 • pap asfaltowych na welonie z włókien szklanych
 • dyspersyjnej masy asfaltowo-kauczukowej IZOLPLAST
 • płyt warstwowych termoizolacyjnych IZOLDACH S
 • konfekcjonuje lepik asfaltowy na gorąco.

Papy produkowane są na bardzo nowoczesnej linii technologicznej zakupionej w niemieckiej firmie M&A Erbach GmbH Reiser Technologies. Nowoczesność linii technologicznej oraz zastosowanie w produkcji pap zgrzewalnych sprawdzonej technologii W.Quandt - niemieckiej firmy ze 140-letnim doświadczeniem, z którą IZOHAN współpracuje od wielu lat, pozwala na produkcję pap zgrzewalnych o najwyższej jakości. Całkowicie zautomatyzowane procesy technologiczne, elektroniczny system sterowania i pakowania umożliwiają ścisłe kontrolowanie jakości wytwarzanych pap.

Linia produkcyjna do produkcji pap jest ciągle unowocześniana i wzbogacana o nowe elementy, co między innymi pozwoliło na produkcję specjalnych pap o właściwościach hamujacych rozprzestrzenianie się ognia wg technologii produkcji chronionej Patentem Europejskim EP 0634515.

IZOHAN dysponuje magazynami wyposażonymi w najnowocześniejsze urządzenia techniczne, posiada własne środki transportu i załadunku: samochody ciężarowe z dźwigami samowyładowczymi, cysterny do przewozu asfaltu, samochody ciężarowe o różnym tonażu, wózki widłowe i inne urządzenia umożliwiające szybki załadunek, transport i rozładunek, co pozwala na terminowe wywiązywanie się z dostaw towarów do odbiorców.

W celu zapewnienia pomocy w doborze poprawnych i ekonomicznie optymalnych rozwiązań specjaliści firmy, jako pierwsi w Polsce, opracowali wytyczne do projektowania i wykonywania izolacji z pap termozgrzewalnych - SYSTEMY IZOLACJI IZOHAN, w których podano najnowocześniejsze rozwiązania projektowe w zakresie hydro- i termoizolacji dachów, fundamentów i tarasów, zarówno dla obiektów nowobudowanych, jak i remontowanych.

Opracowano również nowe rozwiązania systemowe dachów z zastosowaniem pap o właściwościach hamujących rozprzestrzenianie się ognia - Systemy Izolacji IZOHAN Fire Protection®. Wszystkie zaproponowane w nich układy warstw dachów są zgodne z posiadanymi przez Izolmat Raportami Klasyfikacyjnymi w zakresie odporności dachu na działanie ognia zewnętrznego i są sklasyfikowane jako dachy o klasie BRoof(t1) i NRO lub BRoof(t1).

IZOHAN oferuje również bezpłatne, profesjonalne doradztwo techniczne oraz możliwość odbycia szkolenia na temat pokryć dachowych i wszelkiego typu hydro-i termoizolacji.

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny