Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 37413

Fabryka Stropów Sp. z o.o.

Lekkie konstrukcje stropowe SMART
Zobacz firmę w innym dziale: Stropy
Telefon 61 28 22 110
Adres Lipowa 6, 63-130 Książ Wielkopolski Konarzyce
Fabryka Stropów jest liderem wśród producentów systemów stropowych, z największą ofertą systemów stropowych w Polsce. Naszą podstawową misją jest rozwijanie technologii, produkcja oraz sprzedaż systemów stropowych o najwyższej jakości, przyczyniając się jednocześnie do poprawienia jakości życia i stanu środowiska naturalnego. Wartości Fabryki Stropów Być liderem Przede wszystkim chcemy utrzymać pozycję lidera... Czytaj więcej
Fabryka Stropów Sp. z o.o.

Fabryka Stropów jest liderem wśród producentów systemów stropowych, z największą ofertą systemów stropowych w Polsce. Naszą podstawową misją jest rozwijanie technologii, produkcja oraz sprzedaż systemów stropowych o najwyższej jakości, przyczyniając się jednocześnie do poprawienia jakości życia i stanu środowiska naturalnego.

Wartości Fabryki Stropów

Być liderem

Przede wszystkim chcemy utrzymać pozycję lidera na rynku producentów systemów stropowych. Dlatego chcemy zaspakajać potrzeby i popyt na innowacyjne szybkie i łatwe w montażu, a zarazem bezpieczne i energooszczędne. Naszym celem, jako lidera systemów stropowych, jest produkcja wyrobów najwyższej jakości po bardzo atrakcyjnych cenach.

Być partnerem

Celem i jednym z najważniejszych kryteriów rozwoju naszej firmy jest zadowolenie klienta. Duży nacisk kładziemy na doradztwo techniczne, aby otrzymany przez klienta wyrób był w pełni dostosowany do planowanej inwestycji. Przeprowadzamy szkolenia naszych partnerów oraz kooperantów. Bierzemy także pełną odpowiedzialność za nasze wyroby. Dzięki zaufaniu naszych klientów mamy możliwość obsłużenia każdej inwestycji bez względu na wielkość zamówienia czy odległość.

Być innowatorem

W trosce o potrzeby naszych klientów, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, które zapewnią im oszczędność zarówno czasu jak i kosztów prac wykonawczych. Skupiając się na udoskonaleniu produktów pod kątem szybkości i wygody montażu stworzyliśmy lekki strop panelowy SMART, gwarantujący również redukcję kosztów inwestycyjnych (obniżone koszty materiału i robocizny). Dysponujemy również kompleksowym systemem stropowym gwarantującym oszczędność energii cieplnej TERMO SYSTEM.

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny