Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 137285

Budmat

Dachy i blachodachówki modułowe, pokrycia dachowe, systemy rynnowe
Telefon 502 197 197
Adres Otolińska 25, 09-407 Płock
REWOLUCJA NA DACHU – czyli System modułowych obróbek blacharskich Budmat ze Złotym Medalem Budma 2019.W czasach kiedy inwestorzy stawiają na rozwiązania łatwe, szybkie, a zarazem wyjątkowo estetyczne, my dajemy gotowe i idealnie dopasowane do pokrycia dachowego akcesoria wykończeniowe (obróbki blacharskie). Inwestor otrzymuje wszystko czego dekarz potrzebuje, aby wykonać piękny, trwały i bezpieczny dach. Nic dziwnego, że jego... Czytaj więcej
Budmat

REWOLUCJA NA DACHU – czyli System modułowych obróbek blacharskich Budmat ze Złotym Medalem Budma 2019.

W czasach kiedy inwestorzy stawiają na rozwiązania łatwe, szybkie, a zarazem wyjątkowo estetyczne, my dajemy gotowe i idealnie dopasowane do pokrycia dachowego akcesoria wykończeniowe (obróbki blacharskie). Inwestor otrzymuje wszystko czego dekarz potrzebuje, aby wykonać piękny, trwały i bezpieczny dach. Nic dziwnego, że jego walory estetyczne, jakościowe oraz rozwiązania technologiczne zostały docenione i nagrodzone Złotym Medalem Targów Budma 2019.

Idealnie dopasowana wiatrownica modułowa
Przełomem w branży dachowej są wiatrownice modułowe Venecja. Elementy te są dedykowane pod konkretny wzór blachodachówki, w tym przypadku pod blachę modułową Venecja. Dzięki zastosowaniu tej nowości technologicznej, dach jest kompletny i jednorodny. Wiatrownica jest wykonana w taki sposób, by idealnie komponować się z ostatnią falą arkusza blachodachówki, dzięki czemu zakończenie dachu na szczytach jest bardzo estetyczne, szczelne i trwałe.

Piękne zwieńczenie, czyli gąsior kalenicowy
Drugą, równie ważną grupą obróbek dedykowanych blachodachówkom modułowym Budmat są gąsiory kalenicowe. Nowości – gąsior dachowy GS-LUX (dopasowany do blachodachówki modułowej Venecja, Bella Sara, Rialto i Ferrara) oraz gąsior GSM-TOP i GSM-FLAT (dopasowany do blachodachówki modułowej Murano), są zwieńczeniem dachu, a ich kształty i przetłoczenia pasują idealnie do przetłoczeń blachodachówki modułowej. Dopasowanie dedykowanych gąsiorów do wszystkich blachodachówek modułowych Budmat to kolejny krok naprzód w poprawie estetyki dachu.

Estetyka ponad wszystko
Piękny dach to wybór nie tylko kształtu blachodachówki modułowej, która nam się podoba, ale także świadoma decyzja o rodzaju wykończenia tego dachu. Aby wszystko do siebie idealnie pasowało, a dach był estetyczny, warto wybrać dobre, modułowe obróbki blacharskie firmy Budmat, które zwieńczą naszą całą inwestycję.Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny