Wizyt: 21502

Świat Szkła

Schody i balustrady szklane

Telefon tel. 22 678 33 11, tel. kom. 505 340 772
E-mail biuro@swiatszkla.com.pl

Adres Lidzka 12/1 , 03-523 Warszawa-Targówek

Nasza przygoda ze szkłem rozpoczęła się w 2005 roku. Firma nasza jako jedna z nielicznych w tych latach firm w Warszawie proponowała kompleksową usługę montażu drzwi szklanych, kabin prysznicowych  a także luster z oświetleniem i stołów szklanych. Szkło jest specyficznym materiałem, który wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Setki  montaży rocznie pozwoliły  nam osiągnąć wysoki poziom świadczonych usług.      ... Czytaj dalej

Nasza przygoda ze szkłem rozpoczęła się w 2005 roku. Firma nasza jako jedna z nielicznych w tych latach firm w Warszawie proponowała kompleksową usługę montażu drzwi szklanych, kabin prysznicowych  a także luster z oświetleniem i stołów szklanych. Szkło jest specyficznym materiałem, który wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Setki  montaży rocznie pozwoliły  nam osiągnąć wysoki poziom świadczonych usług.        

Firma nasza dzięki wieloletniemu doświadczeniu może sprostać najbardziej wymagającym projektom. Z nami każda realizacja jest udana! Firma jest naszą pasją, a jej celem jest zadowolenie klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, pomiaru, realizacji i montażu. Realizujemy projekty indywidualne, nietypowe, odważne, zaawansowane technologicznie. Współpracujemy z biurami projektowymi i projektantami wnętrz.

Wykonujemy balustrady szklane ze szkła bezpiecznego hartowanego i klejonego folią PVB. . Szkło mocujemy punktowo do stropu lub policzków schodów lub w profilach aluminiowych. Balustrady mogą być ze szkła przezroczystego, matowego i barwionego w masie.

Grubość zastosowanego szkła zależy od wielkości balustrady, jej podziału i sposobu mocowania.

Balustrady szklane są nowoczesnym rozwiązanie zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Szkło nadaje lekkości zabudowie i jest całkowicie bezpieczne. Stosujemy szkło hartowane i klejone folią pvb. Szkło takie jest odporne na naprężenia i uderzenia a w przypadku kiedy jedna lub 2 tafle ulegną rozbiciu, folia utrzyma  balustrady szklane na swoim miejscu.

Balustrady szklane wypełnią Twój dom światłem i przestrzenią! zobacz galerię!

Zwiń

Balustrady szklane

Balustrady szklane
Wykonujemy balustrady szklane ze szkła bezpiecznego hartowanego i klejonego folią PVB. . Szkło...

Schody i balustrady

Schody i balustrady
Balustrady wykonywane są ze szkła bezpiecznego – hartowanego i klejonego folią PVB, dzięki czemu...

Balustrady szklane mocowane punktowo

Balustrady szklane mocowane punktowo
W ofercie balustrady szklane mocowane punktowo do stropu lub policzków schodów, dzięki czemu...

Balustrady szklane w profilach

Balustrady szklane w profilach
Dla miłośników łączenia stylu nowoczesnego z klasyką proponowane są balustrady szklane z...

Balustrady zewnętrzne

Balustrady zewnętrzne
Do różnego rodzaju tarasów i balkonów oferowane są szklane balustrady zewnętrzne lub zabudowy...
Zobacz produkty: