Wizyt: 26750

Stolarstwo Eksport-Import Lempa Roman

SCHODY W TWOIM STYLU...

Telefon 34 351 21 66
Faks 34 351 23 58
E-mail biuro@schodylempa.pl

Adres Wiejska 12 , 42-793 Dzielna – Ciasna

Historia rozpoczęcia działalności firmy sięga 1963 roku. Właścicielem firmy był Paweł Lempa. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji stolarki budowlanej tzn. drzwi, okna, schody, balustrady. W latach 80- tych produkcja schodów i drzwi przekształciła się w produkcję mebli stylowych. W roku 1993 firmę przejął syn jej założyciela Roman Lempa. W 1999 roku rozpoczęła się reorganizacja firmy. Ponownie do produkcji wprowadziliśmy ... Czytaj dalej

Historia rozpoczęcia działalności firmy sięga 1963 roku. Właścicielem firmy był Paweł Lempa. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji stolarki budowlanej tzn. drzwi, okna, schody, balustrady. W latach 80- tych produkcja schodów i drzwi przekształciła się w produkcję mebli stylowych. W roku 1993 firmę przejął syn jej założyciela Roman Lempa.

W 1999 roku rozpoczęła się reorganizacja firmy. Ponownie do produkcji wprowadziliśmy  schody. Od 2003 roku jako jedni z pierwszych w Polsce  posiadamy certyfikat na produkcję i montaż schodów w systemie bolcowym, tzn. że konstrukcją nośną  jest poręcz, a stopnie montowane są poprzez bolce bezpośrednio do ściany. Co było absolutną nowością na polskim rynku. Certyfikaty określają szczegółowo normy, według jakich schody te są produkowane i montowane. Normy te są zgodne z normami Unii Europejskiej.

W naszej ofercie znajdują się schody drewniane proste i gięte, w systemie bolcowym, policzkowym, falistym i spiralnym.  Specjalizujemy się w produkcji schodów pałacowych z elementami rzeźbionymi , różnorakich kształtów w zależności od wymogów klienta.Realizujemy skomplikowane projekty do dworków, pałaców i ekskluzywnych domów. Dział obsługi klienta jest wyposażony w najnowsze oprogramowanie, co pozwala na precyzyjną i szybką realizację oraz akceptację danego projektu.

Posiadamy duże  doświadczenie w produkcji schodów z gatunków egzotycznych. Łączymy drewno z kamieniem, stalą nierdzewną, szkłem i elementami metaloplastyki.

Do produkcji schodów wykorzystujemy najnowszy park maszynowy, który ciągle rozbudowujemy. Posiadamy min. Centrum obróbcze 5 osi VISION II firmy Reichenbacher, Tokarkę numeryczną WEMA Joker i wiele innych obrabiarek. Nasi projektanci pracują na profesjonalnym oprogramowaniu Compass Software CAD 10 które umożliwia bardzo szybkie wykonanie projektu  wraz z całą dokumentacją jak i realną wizualizacją 3d.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży na terenie Polski i Niemiec Umów się na bezpłatną wizytę naszego projektanta.

SCHODY W TWOIM STYLU…

Zwiń

Schody spiralne

Schody spiralne
Więcej zdjęć w galerii

Schody faliste

Schody faliste
W ostatnim czasie coraz większym powodzeniem cieszą się schody w systemie falistym. Widoczne na...

Schody faliste

Schody faliste
Widoczne na zdjęciu schody wyprodukowane z Teak-u. Balustrada ze szkła...

Schody bolcowe

Schody bolcowe
Więcej zdjęć w galerii

Schody policzkowe

Schody policzkowe
Schody policzkowe gięte z elementami  metaloplastyki. Materiał bodo. Więcej zdjęć w galerii

Schody okładzinowe

Schody okładzinowe
Więcej zdjęć w galerii

Schody nasadzane

Schody nasadzane
Więcej zdjęć w galerii

Schody pałacowe

Schody pałacowe
Więcej zdjęć w galerii

Schody kacze

Schody kacze
Więcej zdjęć w galerii

Rzeźby i dodatki

Rzeźby i dodatki
Więcej zdjęć w galerii
Zobacz produkty: