Wizyt: 22750

Prodlew Sp. z o.o. Świat odlewów

Schody z elementów metalowych odlewanych

Telefon 22 870 25 86, 22 870 04 30, +48 606 140 812
Faks 22 810 27 67
E-mail salon@swiatodlewow.com.pl

Adres Kamionkowska 19 / 21 , 03-805 Warszawa

Firma ŚWIAT ODLEWÓW zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i sprzedażą ozdobnych i użytkowych odlewów z żeliwa, aluminium i metali kolorowych. W ofercie klient znajdzie wszystko to, co pozwoli nadać jego domowi, ogrodowi czy działce niepowtarzalny charakter, urok i czar. Odlewy mają także zastosowanie dla aranżacji ulic, parków i placów, a także kawiarni i restauracji. Wszystkie wyroby wykonywane są według  wzorów... Czytaj dalej

Firma ŚWIAT ODLEWÓW zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i sprzedażą ozdobnych i użytkowych odlewów z żeliwa, aluminium i metali kolorowych. W ofercie klient znajdzie wszystko to, co pozwoli nadać jego domowi, ogrodowi czy działce niepowtarzalny charakter, urok i czar. Odlewy mają także zastosowanie dla aranżacji ulic, parków i placów, a także kawiarni i restauracji. Wszystkie wyroby wykonywane są według  wzorów z ubiegłego stulecia. Poprzez swoje ciekawe motywy geometryczne i roślinne charakteryzują się  oryginalnością i elegancją. Istnieje również możliwość wykonania przedmiotów według dostarczonych wzorów.

Oferta firmy ŚWIAT ODLEWÓW obejmuje między innymi: spiralne schody zabiegowe, schody proste, balustrady balkonowe, meble ogrodowe, ławki, fontanny, pompy, latarnie, lampy, kinkiety, wazony, kwietniki, grille i kociołki, piece, kozy, akcesoria kominkowe, rzeźby, płaskorzeźby, kołatki, wycieraczki, klamki, ogrodzenia, bramy. Odlewy wykonane są w naturalnych kolorach lub malowane na dowolne kolory wg palety RAL. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, na życzenie klienta wykonuje projekty indywidualnych rozwiązań.

Schody z elementów metalowych odlewanych

Zwiń

Schody z metalowych elementów odlewanych

Schody z metalowych elementów odlewanych
Rodzaje: schody proste i zabiegowe spiralne wpisane w kołoWymiary:szerokość biegu: od 650 do 1000...
Zobacz produkty: