Wizyt: 18745

Kast - Konstrukcje szklane

Balustrady szklane

Telefon 48 345 17 70, 48 345 09 70
Faks 48 345 07 17
E-mail biuro@kast.pl

Adres Juranda , 26-600 Radom

Firma Kast powstała w 1981 roku i od początku zajmuje się obróbką szkła. Jako producent i firma z dużym doświadczeniem gwarantuje krótkie terminy realizacji, profesjonalne podejście do klienta i najwyższą jakość usług. Realizuje pomysły w szkle na najwyższym poziomie. Firma Kast wykonuje kompleksowe usługi od projektu i pomiaru do montażu. Cieszy się dobrą opinią wśród klientów jako firma solidna i godna zaufania.Balustrady... Czytaj dalej

Firma Kast powstała w 1981 roku i od początku zajmuje się obróbką szkła. Jako producent i firma z dużym doświadczeniem gwarantuje krótkie terminy realizacji, profesjonalne podejście do klienta i najwyższą jakość usług. Realizuje pomysły w szkle na najwyższym poziomie. Firma Kast wykonuje kompleksowe usługi od projektu i pomiaru do montażu. Cieszy się dobrą opinią wśród klientów jako firma solidna i godna zaufania.

Balustrady szklane „samonośne” wykonywane są bez pionowych metalowych elementów mocujących. Balustrada tego typu jest bardzo stabilna. Budowana z dwóch tafli szkła hartowanego i laminowanego grubości od 17 mm do 23 mm zapewnia bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd. Szkło jest elementem konstrukcyjnym jak i dekoracyjnym każdego wnętrza.

Montaż balustrad prowadzony jest na terenie całego kraju.

Firma Kast zaprasza do współpracy projektantów, architektów, biura projektowe i firmy wykonawcze. Oferuje  korzystne warunki.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres: e-mail: rafal.kacprzak@kast.pl

Balustrady szklane
Zwiń

Balustrady szklane samonośne

Balustrady szklane samonośne
Balustrady szklane samonośne wykonywane są bez pionowych metalowych elementów...
Zobacz produkty: