Promocje

Projekt: Kuchnia Doskonała. Promocyjna oferta Franke 2015

14.04.2015

Wraz z nadejściem wiosny warto pomyśleć o zmianach w naszym domu. Nie musi to być duża rewolucja. Wystarczą nowe dekoracje, odświeżenie koloru ścian czy zakup sprzętów do kuchni, których wartość nie nadwyręży domowego budżetu.

Projekt: Kuchnia Doskonała. Promocyjna oferta Franke 2015Atrakcyjne ceny zawsze zachęcają do zakupów, dlatego firma Franke przygotowała ofertę promocyjną pod hasłem Projekt: Kuchnia doskonała, obejmującą zarówno AGD jak i armaturę, a także sortowniki odpadów, młynki oraz środki czystości.

Do wyboru mamy szeroką gamę zlewozmywaków- w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, wykonanych z materiałów takich jak trwały Fragranit+ z technologią Sanitized®, innowacyjny Tectonite® czy klasyczna stal szlachetna.

Ponadto, kupując zlewozmywak z Fragranitu+ otrzymamy gratis Magiczną Gąbkę, która jak "gumka myszka" wyciera zabrudzenia powstałe podczas użytkowania zlewozmywaków. Wystarczy tylko przetrzeć zabrudzone miejsce zwilżoną gąbką.

W ofercie znalazły się również baterie, a wśród nich zarówno znane i cenione modele, jak i nowości: Active, Fluence Pull-Out, Masterchef, Meos Pull-Out czy Sinta.

Projekt: Kuchnia Doskonała. Promocyjna oferta Franke 2015Warto dodać, że wszystkie zlewozmywaki i baterie z oferty objęte są 15-letnią gwarancją.
Kolejną pozycją w projekcie promocyjnym Franke są funkcjonalne, ciche i wydajne okapy. Producent oferuje aż 13 modeli - wyspowych, ściennych, do wbudowania w szafkę oraz szufladowych. W tym segmencie znajdziemy również nowości takie jak okap Evo czy Tunnel LED.
Oferta promocyjna zadowoli też wielbicieli EKO-rozwiązań, ponieważ obejmuje sortowniki odpadów - Garbo oraz Trolley Vario i młynki do odpadów.

W okazyjnej cenie znajdziemy również wielofunkcyjną pastę Inox do czyszczenia produktów ze stali szlachetnej oraz Magiczną Gąbkę.

Dzięki nowemu projektowi promocyjnemu Franke twoja kuchnia zmieni się w miejsce w wiosennym klimacie, doskonałe do przyrządzania i serwowania posiłków.

Oferta ważna jest od 1 kwietnia 2015 aż do wyczerpania zapasów.

Ceny produktów na zdjęciach:

Bateria Franke Masterchef: 2 499 zł; cena promocyjna 1 999 zł
Zlewozmywak Maris MRG 611-97 XL: 1 399 zł; cena promocyjna 1 199 zł
Okap EVO (90cm): 1 999 zł; cena promocyjna 1 499 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke