Promocje

Kupujesz, malujesz i zyskujesz – nowa promocja Śnieżki Satynowej

09.04.2015

Wiosna, choć czasem kapryśna, dostarcza pozytywnej energii i skłania do zmian w najbliższym otoczeniu. Najprostszym sposobem na metamorfozę wnętrza naszego domu lub mieszkania jest jego przemalowanie. Dzięki najnowszej promocji, kupując farbę Śnieżka Satynowa, otrzymamy farbę do sufitów za symboliczną złotówkę!

Kupujesz, malujesz i zyskujesz – nowa promocja Śnieżki SatynowejWiosna, jak żadna inna pora roku, sprzyja metamorfozom i odnowie. Zaskakująca świeżymi barwami, budząca się do życia przyroda oraz wpadające do naszego domu promienie słońca, mogą sprawić, że zapragniemy zmiany kolorystyki wnętrza. Pomoże nam w tym najnowsza promocja farby Śnieżka Satynowa.

Zasady promocji są proste – za zakup 2 opakowań Śnieżki Satynowej o pojemności 2,5 litra lub jednej, 5-litrowej puszki produktu, za symboliczną złotówkę otrzymamy również 2,5-litrową, białą farbę do sufitów Śnieżka Super Matt. Dzięki temu zestawowi, kompleksowo odświeżymy wygląd pomieszczeń, tworząc aranżację w pełni odpowiadającą naszym gustom.

Komunikaty informujące o promocji będzie można zobaczyć w czołowych stacjach telewizyjnych, Internecie oraz punktach sprzedaży produktów Śnieżki już od 9 kwietnia 2015 roku. Czekają tam na nas również poradniki kolorów oraz foldery  z najnowszymi trendami kolorystycznymi, które podsuną ciekawe pomysły na urządzenie wnętrza. Specjalna oferta wpisuje się w tegoroczną odsłonę kampanii reklamowej Śnieżki Satynowej, pokazującej wyjątkową odporność farby na szorowanie i usuwanie zabrudzeń.

Śnieżka zaprasza do wizyty w punktach sprzedaży i skorzystania z promocji!

źródło i zdjęcia: Śnieżka