Promocje

Czas na Wiśniowski Home Inclusive. Promocja trwa do 30.06.2015

09.04.2015

Co łączy bramę, drzwi i ogrodzenie firmy Wiśniowski? Jeden wspólny design, który nadaje całej posesji nowoczesny charakter i sprawia, że architektura domu i otoczenia staje się estetyczna i spójna.

Czas na Wiśniowski Home InclusiveNajbliższe trzy miesiące to dobry czas na gruntowne zmiany wokół domu. Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive, nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego tytułem Dobry Wzór Roku 2014, jest bowiem dostępna w specjalnej ofercie. 

Wiśniowski Home Inclusive to kolekcja trzech produktów wysokiej jakości - brama UniTherm, drzwi CREO oraz ogrodzenie MODERN – połączonych jednym design-em. W ramach oferty specjalnej można stworzyć indywidualną kompozycję tych produktów.

Super ciepła brama UniTherm, do wyboru w 4 wymiarach do garaży jednostanowiskowych i 2 wymiarach do garaży dwustanowiskowych, dostępna jest w cenie  już od 3590 zł netto. Paleta 27 kolorów strukturalnych dla drzwi aluminiowych CREO dostępna jest w cenie standardowych kolorów RAL.  Ogrodzenie, przy 15% rabacie, można wybrać spośród 7 wzorów  proponowanych w 14 kolorach.

Elementy do stworzenia indywidualnej kolekcji  dostępne są u Partnerów firmy Wiśniowski na terenie całego kraju.  Czas zakończenia promocji: 30.06.2015.

Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive:

źródło i zdjęcia: Wiśniowski