Promocje

Bezprzewodowy wideodomofon VDW100 za 915 zł

11.03.2015

Bezprzewodowy wideodomofon VDW100 służy do głosowej komunikacji pomiędzy odwiedzającym oraz odwiedzanym. Pozwala na identyfikację odwiedzającego na wyświetlaczu monitora przed odpowiedzią na jego wywołanie zarówno w dzień jak i w nocy. Daje możliwość otwarcia zamka drzwi ew. furtki oraz umożliwia w dowolnej chwili wizualną obserwację tego co dzieje się w polu widzenia kamery.

Bezprzewodowy wideodomofon VDW100 za 915 złBezprzewodowy wideodomofon VDW100 znajduje zastosowanie w biurach, mieszkaniach, domach jednorodzinnych, apartamentach, hotelach, i.t.p. Składa się z jednostki zewnętrznej (kamery) oraz jednostki wewnętrznej (głośnomówiącego, kolorowego 7'' monitora LCD z panelem obsługi).

Wykorzystanie komunikacji bezprzewodowej (cyfrowa transmisja sygnału 2,4 GHz) eliminuje wykonywanie uciążliwej instalacji podtynkowej, a umiejscowienie monitora LCD w mieszkaniu/biurze jest nieomal dowolne.

Jednostka wewnętrzna wyróżnia się stonowaną kolorystyką pasującą do każdego wnętrza oraz estetycznym wykonaniem. Montaż kamery zewnętrznej jak i obsługa urządzenia jest bardzo prosta i nie wymaga dużego doświadczenia.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: STERR

Firma powiązana:

STERR

Telefon +48 888 333 729
www.sterr.pl
info@sterr.pl

STERR