Promocje

Promocja - Technologiczne zestawy automatyki Nice w mistrzowskich cenach

04.03.2015

Po długiej, zimowej przerwie polscy piłkarze biorący udział w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy powrócili na ligowe boiska. Razem z nimi powróciła ciesząca się dużym zainteresowaniem promocja Technologiczna Ekstraklasa Nice. Obniżka ceny detalicznej na zaawansowane technologicznie produkty przekracza nawet 300 zł!

Promocja Nice: Technologiczne zestawy automatyki Nice w mistrzowskich cenachW porównaniu do jesiennej rundy dokonano jednego transferu. Zestaw Wingo został zastąpiony przez zestaw Pop. Nie wprowadzone zostały żadnej zmiany w pozostałym składzie. Przez blisko 4 miesiące będą obowiązywały niezwykle atrakcyjne ceny na zestaw Robus600 oraz zestaw Spin21.

Mistrzowski skład nie był dobierany przypadkowo. Zestawy zakwalifikowane do Technologicznej Ekstraklasy Nice to urządzenia, które cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę instalatorowi oraz gwarantującymi wygodę i bezpieczeństwo dla ostatecznego użytkownika automatyki. Samodzielne uczenie się, autodiagnoza czy amperometryczny system wykrywania przeszkody sprawiają, że zestawy Nice bez cienia wątpliwości należą do ekstraklasy produktowej.

Wspomniane 3 zestawy biorące udział w Technologicznej Ekstraklasie Nice można nabywać nawet do 05.06.2015 w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ceny detaliczne zostały obniżone nawet o 300 zł!

Przypominamy, że firma Nice w sezonie 2014/2015 jest Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Logo Nice obecne jest w czasie transmisji wszystkich meczów na grafikach telewizyjnych bez względu na antenę, na której transmitowane są spotkania. Dodatkowo przed rozpoczęciem meczu oraz drugiej połowy emitowany jest billboard sponsorski. Jednocześnie firma Nice Polska jest pierwszym w historii Sponsorem Głównym Sędziów PZPN.

Promocja Nice: Technologiczne zestawy automatyki Nice w mistrzowskich cenachWięcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Nice Polska

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska