Promocje

Biokominki na Walentynki - promocja firmy KOMO

13.02.2015

Do każdego Biokominka drobny Walentynkowy upominek od KOMO. Każdy kominek, biokominek pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie wywołuje uczucie przyjemności, radości, spokoju i odprężenia.

Ogień tworzy romantyczny nastrój, sprzyja rozmowom, zacieśnianiu przyjaźni, zażyłości i bliskości. Patrzenie na ogień daje wytchnienie po nerwowym dniu, sprzyja relaksowi oraz medytacji.

Bogata gama dostępnych modeli w połączeniu z własną inwencją twórczą pozwala na posiadanie biokominka w dowolnym stylu; od rustykalnego, przez klasyczny, portalowy i nowoczesny po minimalistyczny typu "okno".

Różnorodność kształtów, rozmiarów, kolorów oraz materiałów, z których wykonane są obudowy daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Biokominki pełnią taką samą rolę jak opalane drewnem kominki tradycyjne, tj. zdobią i funkcjonują.

Zdobić oznacza wywoływać w użytkownikach pozytywne odczucia wzrokowe, zaspokajając ich potrzeby estetyczne. Funkcjonować oznacza działać w sposób bezpieczny, świecić i ogrzewać.

Warunki promocji "Biokominki na Walentynki".

Promocja obejmuje wszystkie modele biokominków. Promocja nie obejmuje biopaliwa i akcesoriów.

Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz ofertami specjalnymi. Promocja trwa od 14.02.2015 do 19.02.2015. 

Biokominki na Walentynki - promocja firmy KOMOBiokominki na Walentynki - promocja firmy KOMOW celu szczegółowego zapoznania się z ofertą, KOMO Kominki zaprasza do odwiedzenia witryny www.sklep.komo.pl.

źródło i zdjęcia: KOMO Sp. z o.o.

Firma powiązana:

KOMO

Telefon 22 651 0 600, 22 651 0 800
www.komo.pl, www.artfuego.pl, www.laudel.pl, www.totemfire.pl, www.sklep.komo.pl
kontakt@komo.pl

KOMO