Promocje

3000 zł netto rabatu na pompę ciepła Alpha-InnoTec firmy Hydro-Tech!

03.02.2015

Gruntowa odwilż cenowa! Z przyjemnością informujemy, że wraz z 02.02.2015 r. rozpoczęliśmy promocję glikolowych pomp ciepła Alpha-InnoTec!

Urządzenia posiadają możliwość pasywnego chłodzenia, co doskonale sprawdza się w upalne dni!Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń promocyjnych, których ceny katalogowe zostały obniżone o 3000 zł netto! Obniżką objęte są wszystkie modele pomp ciepła serii WZS, jak również SWC (o mocach 6-17 kW). Promocja trwa tylko do 30.04.2015 r., a ilość urządzeń jest ograniczona i wynosi 215 szt.

Szczegółowe informacje na temat promocji znajdą Państwo na stronie jej dedykowanej – www.promocjepompy.pl, jak również w oddziałach przedsiębiorstwa „Hydro-Tech” Konin.

Dlaczego warto wybrać glikolowe pompy ciepła marki Alpha-InnoTec? Najbardziej popularne modele (wg sprzedaży w roku 2014) są nie tylko niezawodne. Każde z urządzeń posiada 5 letnią gwarancję producenta, a sama jego instalacja jest prosta i szybka!

Urządzenia wyposażone są w regulator LUXTRONIK 2, który prócz łatwości obsługi pozwala na bezprzewodowe sterowanie urządzeniem. Urządzenia posiadają możliwość pasywnego chłodzenia, co doskonale sprawdza się w upalne dni!

Więcej informacji na temat pomp ciepła Alpha-InnoTec znajdą Państwo na stronie www.alpha-innotec.pl

źródło i zdjęcia: Hydro-Tech

Firma powiązana:

Alpha Innotec

Telefon 63 245 34 79
www.hydro-tech.pl
hydro@hydro-tech.pl

Alpha Innotec