Promocje

Marcowa promocja okapów Franke

10.03.2011

Aż 7 różnych modeli okapów ściennych i wyspowych Franke można od 01 marca nabyć w nowej, niższej cenie. Okapy stanowią swoistą wizytówkę marki Franke, łączą zaawansowaną technologię wydajnego oczyszczania powietrza w kuchni i odprowadzania zapachów z atrakcyjnym wyglądem.

„Nowe, niższe ceny otrzymały wybrane modele okapów, z różnych linii stylistycznych i segmentów cenowych, tak by jak największe grono potencjalnych klientów mogło skorzystać z tej wyjątkowej okazji” – podkreśla Jarosław  Matys – Manager ds. Produktu i Marketingu Franke Polska.

W marcowej promocji  hitem cenowym jest okap wyspowy Franke - Glass Linear.  W tym modelu połączenie stali szlachetnej ze szkłem zaskakuje perfekcją i naturalnością, dodatkowo oświetlenie halogenowe zapewnia efektywne oświetlenie miejsca pracy w nowocześnie zaaranżowanej kuchni.  Z kolei geometryczna forma modelu Axis, zaprojektowana została z najwyższą dbałością o detale i z myślą o uniwersalnej  funkcjonalności.

W każdym nowoczesnym, kuchennym wnętrzu model Axis odnajdzie się doskonale. A w rezydencjach wiejskich czy domach letniskowych królować może model Country Londra, którego ozdobna, drewniana listwa nadaje się do samodzielnego  malowania. 

W zależności od potrzeb możemy wybrać okap neutralny, integrujący się z kuchenną zabudową lub wręcz  przeciwnie, indywidualnie wyróżniający się na jej tle. Firma Franke oferuje swoim klientom niezwykle zróżnicowany wybór modeli okapów, od tradycyjnych, dobrze znanych form i kształtów, po formy nowoczesne wręcz awangardowe. Warto skorzystać teraz z marcowej promocji okapów Franke, gdyż oferta ważna jest do wyczerpania stanów magazynowych poszczególnych modeli.


Ceny detaliczne okapów:
Glass Linear: ok 1200 PLN (szer. 90cm) i ok 1100PLN (szer. 60 cm)
Axis:  ok. 2500 PLN
Country Londra: ok 1200 PLN (szer. 90 cm) I ok 1100 PLN (szer.60cm)

Źródło: PR Estoria

Więcej

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke