Promocje

Ceny w dół w sklepach Komfort

13.01.2015

W sklepach Komfort i na www.komfort.pl rozpoczęła się akcja wyprzedaży. Dywany, wykładziny i panele dostępne są w cenach niższych nawet o 60%. Sieć obniżyła ceny na setki produktów, robiąc miejsce nowe wzory, które pojawią się w ofercie już wkrótce.

Ceny w dół w sklepach Komfort

Ceny w dół w KomforcieStyczeń to tradycyjny czas wyprzedaży - prawdziwa gratka dla wszystkich polujących na atrakcyjne oferty cenowe. W sklepach Komfort rozpoczęła się akcja "Patrz pod nogi – ceny w dół”, w związku z którą na większość kategorii produktowych sieć wprowadziła atrakcyjne rabaty. Obniżki cen paneli sięgają nawet 35%, wykładzin do 50%, a dywanów aż do 60%.

Jeżeli ktoś planuje remont, wykończenie mieszkania albo na przykład od dawna przymierza się do zakupu wymarzonego dywanu, to moment, w którym można dokonać wyjątkowo korzystnych zakupów. Zapraszam do odwiedzenia najbliższego salonu Komfort – zanim wykupione zostaną najatrakcyjniejsze okazje. - mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Oferta promocyjna dostępna jest we wszystkich z ponad 100 salonów sieci w całej Polsce oraz sklepie on-line na www.komfort.pl. Akcja trwa do 26 lutego lub do wyczerpania zapasów. Rabaty związane są z wymianą kolekcji produktów. Nowe wzory pojawią się w sklepach na wiosnę.

Ceny w dół w KomforcieAtrakcyjne oferty

W promocyjnej ofercie znalazła się między innymi belgijska wykładzina dywanowa Highway. Wykonana z polipropylenu, posiada różnej wysokości pętelki, które nadają jej przyjemną miękkość i tworzą wrażenie przestrzennego wzoru. Produkt o szerokości 4 metrów dostępny jest w dwóch modnych kolorach: szarości i brązie.

Cena promocyjna: 22,95 zł/m2 (cena regularna 34,99 zł/m2).

W ofercie paneli znajdziemy z kolei stylowy panel podłogowy Dąb Arlington Ciemny. Produkt doskonale imitujący naturalne drewno, między innymi dzięki optycznej kontynuacji dekoru - wzór przechodzi na krótszym boku płynnie z panela na panel, tworząc wrażenie głębi i ciągłości rysunku drewna. Opatentowany system instalacji zapewnia szybki i prosty montaż bez użycia kleju. Właściwości antystatyczne powodują redukcję ładunków elektrostatycznych. Grubość całkowita 8 mm, klasa ścieralności AC4. Produkt może być stosowany na ogrzewaniu podłogowym.

Cena promocyjna: 34,95 zł/m2 (cena regularna 49,99 zł/m2).

Obniżona została również cena na jasny panel Dąb Gotland o grubości całkowitej 8 mm i klasie ścieralności AC4. Odzwierciedla wygląd jasnego drewna, dzięki czemu pasuje do wielu stylów aranżacji - od nowoczesnych, surowych, poprzez pomieszczenia w stylu skandynawskim do pomieszczeń w klimacie dworku czy glamour. Łatwy w łączeniu z wieloma dodatkami. Może być stosowany na ogrzewaniu podłogowym.

Cena promocyjna: 21,95 zł/m2 (cena regularna 39,99 zł/m2).

Ceny w dół w KomforcieWięcej korzyści

Dodatkowo, w trakcie trwania akcji, Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego. Raty 10 x 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują na cały asortyment.

Cena na promocyjne wykładziny i panele może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

 

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort