Promocje

Spada temperatura, spadają ceny - promocja Sokółki

24.02.2011

Do końca zimy, przed zakupem okien, warto spojrzeć na termometr. Promocja „Im zimniej, tym cieplej… i taniej” to okazja do nabycia energooszczędnych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Specjalna cena uzależniona jest od panującej na zewnątrz temperatury.

Pragnąc zwrócić uwagę na energooszczędność, Sokółka Okna i Drzwi S.A. do końca zimy obniża cenę wszystkich drewnianych i drewniano-aluminiowych okien. Dlatego też, gdy za oknem szczypie mróz, warto pomyśleć o zmniejszeniu kosztów ogrzewania i… wybrać się do sklepu po nowe okna.

Tylko do 21 marca ich cena będzie o tyle procent niższa, ile wynosi aktualna temperatura. Przykładowo: jeżeli na dworze jest 10 stopni mrozu, dowolne okna będą kosztować 10% mniej. Jeżeli 15 stopni, to zapłacimy za nie o 15% mniej.

To nie koniec zimowych niespodzianek. Również do 21 marca wszystkie okna z serii ELITE92 oraz ELITE92ALU zostaną wyposażone w energooszczędne pakiety szybowe oraz międzyszybową ramkę Thermix, bez dodatkowych opłat. Dzięki tym rozwiązaniom współczynnik przenikania ciepła całego okna będzie spełniał wymogi budownictwa pasywnego i wyniesie Uw=0,76 W/m2k. Pozwoli to zredukować straty ciepła i zmniejszy koszt ogrzewania całego budynku.

Promocja Sokółki "Spada temperatura, spadają ceny" potrwa do 21 marca 2011  

Źródło: Sfera Group

Więcej