Promocje

Noworoczna promocja firmy Elfa na produkty do przechowywania rzeczy

07.01.2015

Nawet najwygodniejsze posłanie nie wystarczy, jeśli martwić będzie nas nieporządek w domu. Szwedzka firma Elfa proponuje zdrowy lek na bezsenność: system do przechowywania, dzięki któremu w każdym pomieszczeniu można zaprowadzić porządek. Warto zaopatrzyć się w niego już teraz - do końca stycznia 2015 trwa promocja u wybranych dystrybutorów.

Noworoczna promocja firmy Elfa na produkty do przechowywania rzeczy

Noworoczna promocja firmy Elfa na produkty do przechowywania rzeczyNowy Rok to czas wprowadzania postanowień w życie. Zaplanuj je już teraz! Elfa proponuje, aby w 2015 roku zadbać o mocny i spokojny sen w trosce o zdrowie i urodę. Skorzystaj z doświadczenia szwedzkiego producenta, specjalizującego się w organizowaniu przestrzeni, aby bałagan nie spędzał Ci już snu z powiek.

System do przechowywania sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - rozpoczynając od salonu, poprzez sypialnię lub oddzielną garderobę, a kończąc na kuchni, łazience i garażu. Jego doskonałym uzupełnieniem są drzwi przesuwne, dostępne w trzech szerokościach, z wypełnieniem z forniru, melaminy, szkła, perspeksu lub płyty MDF i w palecie barw ograniczonej jedynie wyobraźnią.

Noworoczna promocja firmy Elfa na produkty do przechowywania rzeczyWykorzystaj system Elfa, aby zorganizować miejsce na duże łóżko z wygodnym materacem. Do wyboru są dwie wersje. Minimalistyczny Classic ze stali w kolorze białym lub platynowym albo Décor, wykonany z drewna w odcieniu brzozy, orzecha czy bieli. Atutem rozwiązania jest możliwość jego modyfikacji lub dodania kolejnych elementów. Nie potrzeba do tego narzędzi!

Wystarczy zawiesić kolejną półkę lub kosz na listwach, będących podstawą systemu! Dzięki temu Elfa jest znacznie bardziej funkcjonalna niż zwykła szafa wbudowana - zmienia się wraz z Tobą. Zastosuj też dedykowane moduły, takie jak wieszaki na spodnie, kosze z siatki Mesh, półki na drobiazgi czy boczne kosze.

Noworoczna promocja firmy Elfa na produkty do przechowywania rzeczyMądrość żydowska głosi, że kto się wyspał, ten jest zdrowy. Zadbaj zatem o spokojny wypoczynek. Zastanów się, gdzie najpilniej potrzebujesz zaprowadzić ład. Zaprojektuj swój system do przechowywania, posługując się narzędziem na stronie www.elfa.com w zakładce "Zaplanuj przestrzeń" i skorzystaj z wyjątkowej oferty rabatowej - 20% zniżki na systemy do przechowywania w kolorze platinum.

Promocja na produkty firmy Elfa jest dostępna w terminie 22.12.2014 - 31.01.2015 w Castoramie, 29.12.2015 - 20.01.2015 w Leroy Merlin oraz w wybranych salonach w styczniu 2015 roku.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Elfa