Promocje

Super Okazje w salonach Kopp - podłogi dostępne z rabatami nawet 60%

31.12.2014

Akcja Super Okazje trwa do 31 stycznia 2015 r., ale już dziś warto spytać o dostępne wzory, by mieć jak najszerszy wybór. Marzysz o pięknej drewnianej podłodze? Styczeń to idealny moment by zrealizować to marzenie, bo Kopp organizuje w tym miesiącu akcję wyprzedaży podłóg dostępnych aktualnie w stanach magazynowych. Podłogi te będą dostępne w cenach z rabatami sięgającymi nawet -60%!

Super Okazje w salonach Kopp - podłogi dostępne z rabatami nawet 60%

Kopp_Dab_Dover.jpgDrewniana podłoga to element , który buduje w znaczącym stopniu  klimat wnętrza. Kolor, faktura, rysunek drewna podkreślony umiejętnie odpowiednim wykończeniem, połysk lub dyskretny mat - to wszystko przesądza o stylu jaki będzie miało dane pomieszczenie. Podłoga z drewna to także dobra, długofalowa inwestycja w standard mieszkania czy domu - odpowiednio pielęgnowana przetrwa wiele lat i niezmiennie będzie nas cieszyć swoją urodą. Owszem zakup takiej podłogi to dość znaczący wydatek, ale i tutaj trafiają się okazje, takie chociażby jak Super Okazje firmy Kopp.

Ta akcja promocyjna obejmuje cały asortyment podłóg oferowany przez Kopp: podłogi lite i warstwowe, bambusowe, dębowe i z wielu innych gatunków drewna. Będą to zarówno podłogi lakierowane, jak też olejowane i woskowane woskiem twardym. W atrakcyjnych cenach dostępne będą zarówno końcówki kolekcji, jak i wzory z aktualnej oferty firmy. Jeśli więc na liście twoich noworocznych postanowień znajduje się urządzenie lub remont domu czy mieszkania, to świetna okazja by kupić wysokiej jakości drewnianą podłogę i zaoszczędzić pieniądze na inne związane z tym wydatki.

Szczegółowe informacje na temat objętego wyprzedażą asortymentu można uzyskać u sprzedawców w salonach firmowych Kopp. Ich lista znajduje się tu: http://www.podlogi-kopp.pl/firmowe-salony-sprzedazy,241

źródło i zdjęcie: Kopp

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp