Promocje

Promocja "Rabat jak malowany"

15.02.2011

Zbliża się czas wiosennych remontów. Warto już teraz pomyśleć o zakupie farb i dekoracji ściennych, tym bardziej że firma B.M. Polska przygotowała specjalną ofertę rabatową na produkty marek Benjamin Moore i Texturline. Pod hasłem „Rabat jak malowany” ruszyła specjalna akcja promocyjna skierowana do osób, które planują remont domu lub mieszkania.

Organizatorem promocji „Rabat jak malowany”  jest firma B.M. Polska specjalizującą się w sprzedaży produktów do dekoracji wnętrz, w tym farb, tapet, dekoracji ściennych i tkanin. W ramach promocji „Rabat jak malowany” na klientów czeka bardzo szeroki wybór ekskluzywnych farb i narzędzi malarskich amerykańskiej marki Benjamin Moore, a także eleganckie dekoracje ścienne kanadyjskiej marki Texturline.

Promocja „Rabat jak malowany” trwa od 14 do 28 lutego. W promocji uczestniczą salony firmowe B.M. Polska oraz wybrane punkty dystrybucyjne na terenie całego kraju. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakupy w tych dniach otrzymają specjalny rabat w wysokości 10% na produkty marek Benjamin Moore i Texturline.

Źródło: B.M. Polska 

Więcej