Promocje

Świąteczna promocja kominków elektrycznych w ofercie Dimplex!

04.12.2014

Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą kominków elektrycznych, w której zakup dowolnego z 31 modeli promocyjnych, premiowany jest świątecznym prezentem.

Żaden inny producent nie oferuje takiego wyboru kominków elektrycznych i w zależności od upodobań oferujemy wyjątkowe modele odpowiadające praktycznie każdemu wnętrzu – od nowoczesnego po klasyczny. Mamy więc nadzieję, że nasza świąteczna promocja spotka się z Państwa uznaniem.

Optiflame®
Kominki elektryczne Optiflame® dają wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, dodatkowo podkreślane przez szczególny blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu. Jednakże w przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, nie są one kłopotliwe w użytkowaniu – nie trzeba w nich usuwać popiołu, czyścić komina, czy magazynować opału.

Opti-myst® – ogień jak żywy
Opti-myst® to jedyny w swoim rodzaju, w pełni trójwymiarowy efekt płomienia i dymu – doskonała iluzja, praktycznie niemożliwa do odróżnienia od prawdziwego ognia. Jeszcze nigdy iluzja nie była tak bliska rzeczywistości!

Więcej informacji na temat kominków elektrycznych Optiflame® Opti-myst® pod adresem: www.optiflame.pl

Wybierz kominek i odbierz odkurzacz za złotówkę!
Zasady promocji świątecznej kominków elektrycznych Opti-myst® i Optiflame® są niezwykle proste. Do każdego zakupionego urządzenia z niniejszego katalogu, kupujący otrzymuje doskonały, niemiecki odkurzacz Razzer ECO+ za symboliczną złotówkę! Serdecznie zapraszamy!

źródło i zdjęcie: GLEN DIMPLEX

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex