Promocje

Promocyjne pakiety z pompami ciepła Dimplex i odkurzaczem za złotówkę!

04.11.2014

Dimplex jest liderem we wdrażaniu nowoczesnych technologii w technice grzewczej opartej na pompach ciepła oraz technice wentylacyjnej, zaś grupa Glen Dimplex jest największym na świecie producentem elektrycznych systemów grzewczych.

Rozwijamy i produkujemy innowacyjne systemy już od ponad 30 lat i ciągle pracujemy nad tym aby nasze urządzenia były jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Żeby uatrakcyjnić naszą ofertę, okresowo wprowadzamy akcje promocyjne skierowane zarówno do naszych Partnerów jak i odbiorców detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi.

Natura jest doskonałym nośnikiem energii, którą można efektywnie wykorzystać 
za pomocą pomp ciepła Dimplex, ale żeby jeszcze lepiej wykorzystać energię nasi inżynierowie przygotowali kompletne pakiety wykorzystujące pompy ciepła 
solanka/woda lub powietrze/woda. Teraz do składu wszystkich pakietów z pompami ciepła Dimplex dołączyły również odkurzacze: domowy lub przemysłowy, które w okresie obowiązywania promocji dostępne są tylko za złotówkę!

Oba modele to doskonałe urządzenia "made in Germany". Odkurzacz Razzer ECO+ marki EIO to świetne rozwiązanie do domu dla każdego, kto ceni sobie wydajną pracę oraz komfort i bezproblemowe działanie, jest on również niezwykle cichy (72 dB) i łatwy w obsłudze. EXCELL 30 S SYNCHRO marki EWT/Aqua Vac jest doskonałym urządzeniem do zastosowań przemysłowych, zarówno do pracy na sucho jak i na mokro.

Jego wydajność zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. W okresie obowiązywania promocji, domowy odkurzacz Razzer ECO+ dostępny jest za złotówkę w pakietach: KOMFORT, PREMIUM, EXCLUSIVE (z pompami LA…TAS) oraz PRESTIGE (z pompą LA…TAS), natomiast przemysłowy odkurzacz EXCELL 30 S SYNCHRO dostępny jest za złotówkę w pakietach: KOMFORT PLUS, PREMIUM PLUS, EXCLUSIVE (z pompami LA…TU) oraz PRESTIGE (z pompami LA…TU).

Akcja obowiązuje w okresie: 1.10.2014 - 30.11.2014 lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Dokładny skład pakietów oraz parametry poszczególnych urządzeń wchodzących w ich skład dostępne są w aktualnym cenniku urządzeń grzewczych Dimplex.

źrodło i zdjęcie: GLEN DIMPLEX

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex