Promocje

Świąteczne konkursowe gotowanie z Deante - trwa od 3 do 17 grudnia 2014 r.

03.12.2014

Z okazji zbliżających się świąt, Deante zaprasza do udziału w specjalnym konkursie kulinarnym na swoim profilu w serwisie Facebook. "Gotuj się do świąt!" to propozycja dla wszystkich miłośników kucharzenia, lubiących inspirować do spędzenia tego wyjątkowego czasu w jak najsmaczniejszy sposób. Nadesłane przepisy zostaną wydane w formie kucharskiej książki "on-line", a ich autorzy nagrodzenia produktami Deante. Konkurs potrwa do 17 grudnia 2014 r.

Świąteczne konkursowe gotowanie z Deante - trwa od 3 do 17 grudnia 2014 r.

Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu za pośrednictwem aplikacji przepisu na świąteczną potrawę. Organizatorzy nie stawiają żadnych ograniczeń, pozostawiając uczestnikom swobodę w kuchennych eksperymentach i inspiracjach, które znajdą się na wigilijnym stole. Pragnący wziąć udział w konkursie mogą nadsyłać propozycje tradycyjnych dań w nowej odsłonie lub egzotycznych innowacji o świątecznym aromacie, a także potraw, które zwykle nie kojarzą się ze świętami, ale doskonale oddają ich charakter smakiem i aranżacją.

Święta to między innymi czas dzielenia się radością i ciepłem, poszukiwania energii i inspiracji na nadchodzący wielkimi krokami Nowy Rok - mówi Anna Kowalska, z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante. - Stąd nasz pomysł na konkurs, w którym każdy ma okazję podzielić się z innymi ludźmi świątecznymi przepisami, czyniącymi ten szczególny moment w roku jeszcze bardziej wyjątkowym, zwłaszcza, że z najbliższymi spotkamy się m.in. przy wigilijnym stole.

Konkurs trwa od 3 do 17 grudnia 2014 r.

Uczestnicy zgłaszają swoje przepisy w aplikacji konkursowej dostępnej na fanpage’u Deante, wraz z podaniem nazwy potrawy, przekąski czy napoju, listy składników niezbędnych do przyrządzenia, czasu przygotowania, a także informacji, dla ilu osób przysmak jest przewidziany. Do przepisu należy dodać zdjęcie przedstawiające ukończone danie czy drink lub inspiracyjną fotografię składników potrzebnych do ich wykonania.

Jury nagrodzi autorów jedenastu przepisów, które uzna za najbardziej kreatywne, wyróżniające się czy nietypowe. Osoba, której kulinarna propozycja uzyska największą liczbę polubień, otrzyma specjalne wyróżnienie. Wśród nagród przygotowanych dla zwycięzców znajdują się produkty Deante, m.in. zlewozmywaki i baterie kuchenne. Nadesłane przepisy zostaną wydane w formie książki kucharskiej, dostępnej on-line.

Firma Deante serdecznie zaprasza do udziału w konkursie.

źródło i zdjęcia: Deante

 

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante