Promocje

Promocję na ścianki prysznicowe przedstawia firma Świat Szkła

01.12.2014

Firma Świat Szkła proponuje ścianki prysznicowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Do każdej ścianki prysznicowej zamówionej firma dołącza preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpiecza szkło przed osadem mydła i kamienia.

Promocję na ścianki prysznicowe przedstawia firma Świat Szkła

Ścianka 90x210 cm, szkło hartowane przezroczyste, profil U alu poler, drążek stabilizacyjny - 1090,00 z montażem

Ścianka prysznicowa 90x250 cm, szkło hartowane, profil U alu poler, mocowanie punktowe - 1360,00 z montażem

* montaż na terenie Warszawy

* istnieje możliwość wykonania ścianki na dowolny wymiar

Zabudowy prysznicowe wykonuje na dowolny wymiar. Proponuje szkło bezpieczne – hartowane: przezroczyste (float lub Optiwhite), matowe (trawione), lodowe (crash) lub barwione w masie (brąz, grafit).

Starannie dobiera okucia i komplet uszczelek oraz uszczelnia silikonem sanitarnym, by kabiny były jak najbardziej szczelne i spełniały swoje wymogi. Aby zapobiec powstawaniu trwałego osadu na szkle do każdej kabiny oferuje płyn tworzący na powierzchni szkła specjalną hydrofobową powłokę ochronną.

Ścianki prysznicowe

Dla miłośników minimalizmu oraz stylu modernistycznego firma Świat Szkła proponuje zastosowanie ścianki prysznicowej, dzięki której jesteśmy w stanie ograniczyć okucia wyłącznie do niezbędnego minimum. Efektem jest łazienka posiadająca w miejscu natrysku przejrzyste, szklane ścianki bez żadnych zawiasów czy gałek. Powiększa to optycznie przestrzeń, dodaje światła oraz nadaje nowoczesnego designu. Jest to obecnie najnowsze rozwiązanie jeśli chodzi o zabudowę łazienki, które cieszy się wyjątkowo dużym powodzeniem wśród projektantów.

źródło i zdjęcia: Świat Szkła

Firma powiązana:

Świat Szkła

Telefon 22 678 33 11, tel. kom. 505 340 772
www.swiatszkla.com.pl
biuro@swiatszkla.com.pl

Świat Szkła