Promocje

Pilot Nice

26.11.2014

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej godnych zaufania pilotów do sterowania systemami automatyki Nice – dwukanałowy Era ONE Flor.

Pilot Nice

Pilot Flor ON2E w nowej cenie

One to rodzina pilotów, które tworzą absolutnie unikalny system sterowania radiowego, dający zarówno instalatorowi, jak i użytkownikowi, wiele niespotykanych dotąd możliwości. To co w nich wyjątkowe, to możliwość dogrywania pilota od pilota, bez konieczności obecności w miejscu instalacji siłownika. Dzięki posiadanemu certyfikatowi wystarczy położyć pilota ONE na programatorze podłączonym do laptopa i uruchomić oprogramowanie.

Praktyczny i elegancki pilot One gwarantuje maksimum bezpieczeństwa dzięki wykorzystywaniu kodu dynamicznie zmiennego o częstotliwości 433,92 MHz. One to także kolejny pilot w ofercie Nice o niezwykle wyrafinowanym, nowoczesnym wyglądzie. Może być prawdziwą ozdobą (jako brelok do kluczy) lub może zostać zamontowany na desce rozdzielczej samochodu dzięki wygodnemu uchwytowi, który znajduje się w standardowym wyposażeniu.

Pilot dostępny jest w niespotykanie niskiej cenie 43 zł. W rodzinie Era ONE dostępne są także modele 1-, 4- i 9-kanałowe.

źródło i zdjęcia: NICE

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska