Promocje

Noworoczna promocja Primadonny Avant

27.01.2011

Na dobry początek roku, marka DeLonghi przygotowała dla amatorów kawy wyjątkową ofertę promocyjną. Każdy klient, który między 1 stycznia a 31 marca 2011 zdecyduje się na zakup  ekspresu  Primadonna Avant ESAM6700 otrzyma dokument przedłużający okres gwarancji do 3 lat, bądź do momentu przygotowania aż 9000 filiżanek kawy.

Ta wyjątkowa oferta podkreśla fakt, że ekspres, wyróżniony w ubiegłym roku prestiżową nagrodą Plus X Award w kategorii „Wysoka Jakość" potrafi niezwykle wydajnie pracować i doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Ale przedłużenie gwarancji do 3 lat to nie wszystko. Aby picie kawy dla nabywców ekspresu Primadonna Avant było jeszcze większą przyjemnością, firma DeLonghi przygotowała także stylowy i praktyczny zestaw do kawy, z limitowanej kolekcji marki Giannini. W skład upominkowego zestawu wchodzą 4 filiżanki ceramiczne do espresso, 2 szklanki do latte macchiato wraz z łyżeczkami i spodkami oraz cukiernica ze stali nierdzewnej wraz z łyżeczką.

Osoby, które planują zakup ekspresu Primadonna Avant i chcą wziąć udział w promocji powinny zrobić to jak najszybciej ponieważ liczba zestawów upominkowych jest ograniczona. 

Promocją objęta jest sprzedaż ekspresu Primadonna Avant ESAM6700 w placówkach handlu detalicznego AGD w Polsce oraz w sklepach internetowych, wymienionych w sekcji Punkty Sprzedaży na stronie internetowej marki.

Cena detaliczna: 8 064 zł

Źródło: Estoria.pl

Więcej