Promocje

Ubrania dekarskie od firmy Röben

12.11.2014

W ramach akcji promocyjnej prowadzonej przez firmę Röben, dekarze montujący pokrycie z materiałów tej marki mogą otrzymać specjalistyczne ubranie dekarskie. Zasady promocji są proste.

Ubrania dekarskie od firmy RöbenUbrania dekarskie od firmy Röben

Dekarze, którzy w ostatnim czasie wykonali pokrycie dachowe z materiałów firmy Röben, mogą  otrzymać specjalistyczną odzież dekarską. W zamian za jedno wykonane pokrycie, dekarz odbiera jeden element odzieży: kamizelkę, spodnie lub spodnie typu ogrodniczki. Większa liczba wykonanych połaci to możliwość skompletowania kolejnych części garderoby.

Ubrania dekarskie od firmy RöbenOrganizator promocji, firma Röben, zadbała o to, aby odzież spełniała oczekiwania przyszłych użytkowników: jest więc wykonana z wysokiej jakości materiałów i wzmocniona w miejscach narażonych na przetarcia, a dzięki temu wytrzymała, zapewniając tym samym większy komfort pracy.

Ubrania dekarskie od firmy RöbenNasze długoletnie doświadczenia współpracy z dekarzami pokazują, że specjalistyczna odzież robocza to nieodzowny element ich pracy.  Akcja ma zasięg ogólnopolski i premiuje wykonawców stosujących produkty marki Röbenmówi Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben. Aby otrzymać odzież, należy skontaktować się z regionalnymi reprezentantami handlowymi firmy Röben, do których kontakt znaleźć można w serwisie internetowym firmy (http://roben.pl/kontakt/reprezentanci-handlowi).

Akcja trwa od 3 listopada do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

źródło i zdjęcie: Röben

Firma powiązana:

Roben

Telefon 71 39 78 100
www.roben.pl
biuro@roben.pl

Roben