Promocje

10% rabatu na rolety materiałowe dzień i noc firmy Helios

06.11.2014

Przez cały listopad Helios oferuje rolety materiałowe dzień i noc 10% taniej!

Co istotne wpuszczanie światła do pomieszczeń nie wymaga podnoszenia rolety, jego ilość można więc z łatwością sobie dawkowaćRoleta materiałowa dzień i noc jest ładna, funkcjonalna i potrafi przybierać różne oblicza. W mgnieniu oka z rolety może przeistoczyć się w zasłonę lub żaluzję.

Rolety z kolekcji Impresja to bogaty i harmonijny kolorystycznie zbiór tkanin i detali, które z łatwością i oczywiście Twoją pomocą dopasują się do każdego wnętrza. Są nie tylko efektywne, potrafią zmienić okno w oryginalną dekorację.

Co istotne wpuszczanie światła do pomieszczeń nie wymaga podnoszenia rolety, jego ilość można więc z łatwością sobie dawkować. W ciągu dnia chronimy się więc przed upalnym słońcem, a nocą…przed ciekawskim sąsiadem z naprzeciwka. Dzięki łańcuszkowi sterującemu i obrotowemu obciążnikowi regulacja przychodzi płynnie. Tak samo jak montaż i demontaż rolety, a to dzięki umieszczeniu jej w pełnej kasecie aluminiowej.

Montaż
Prowadnice przyklejone są do listew przyszybowych, roleta montowana jest w świetle szyby za pomocą delikatnych wkrętów.

Kolorystyka
System oferowany w kolorze białym, kości słoniowej, silver, czarny

Sterowanie
ręczne, mechanizmem koralikowym, silnikiem elektrycznym

Przeznaczenie
okna, witryny

Roleta z kolekcji Impresja Classy urzeknie tych, którzy zawsze oczekują czegoś więcej. Jej nowoczesny wygląd oraz bogactwo kolorów i wzorów sprawią, że nowe światło padnie na nawet najbardziej wymagające wnętrze. Koncepcja łączy bowiem użyteczność z wachlarzem możliwości i z łatwością pobudza kreatywność i wyobraźnię.

Sterowanie wyłącznie mechanizmem koralikowyMontaż
Jest to roleta wolnowisząca, montowana do sufitu lub we wnękę okienna. Ważne jest aby po opuszczeniu rolety listwa dolna swobodnie wisiała, w przeciwnym wypadku, zwłaszcza w przypadku tkanin Halis, Mado i Pilan może ona obrócić się o 90 stopni.

Sterowanie
Wyłącznie mechanizmem koralikowy. W standardzie dostępny jest również łańcuszek metalowy, opcjonalnie łańcuszek z tworzywa w adekwatnym kolorze.

Kolorystyka
dostępna jest w kolorze białym, kości słoniowej, silver oraz czarnym

Przeznaczenie
okna, witryny

Szczegóły promocji można uzyskać pod numerem telefonu 618 79 55 85 bądź osobiście w salonie firmowym.

źródło i zdjęcia: Helios

 

Firma powiązana:

Helios

Telefon 61 879 55 85, 501 613 829
www.roletyhelios.pl
biuro@roletyhelios.pl

Helios