Promocje

Abra z posezonowymi wyprzedażami

18.01.2011

W sklepach meblowych Abra rozpoczęła się posezonowa wyprzedaż mebli. Wszystkie produkty dostępne w sieci zostały przecenione o 15 procent. Promocja potrwa do 23 stycznia i została połączona z kampanią reklamową w stacjach radiowych i telewizyjnych oraz z wykorzystaniem reklamy mobilnej.

Od początku roku sieć sklepów meblowych Abra przygotowała dla swoich klientów szereg nowych możliwości. Właśnie trwa posezonowa wyprzedaż, reklamowana w takich kanałach jak: telewizja Polsat, TVP, TVN oraz w radiu RMF FM i Radiu ZET. W pierwszej tegorocznej kampanii sprzedażowej wyprzedaże Abry promowane są również z wykorzystaniem reklamy mobilnej – 120 tys. wiadomości SMS i MMS wysyłanych do wyselekcjonowanych użytkowników sieci Era.

Informacja o promocji za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej to dla nas nowe rozwiązanie, które obecnie testujemy. Liczymy na to, że ta forma komunikacji z klientem zyska swoich zwolenników i przyniesie widoczne efekty – mówi Piotr Lisowski, Dyrektor Marketingu Abra S.A.

Źródło: Flamingo Public Relations

Więcej