Promocje

Pompy ciepła STIEBEL ELTRON solanka/woda WPC TYLKO teraz z rabatem 2000 zł

27.10.2014

Tylko teraz pompy WPC i WPC Cool w atrakcyjnych cenach z rabatem. Kompaktowa pompa ciepła WPC o mocach 4, 5, 7, 10 i 13kW z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 200 litrów to idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. 

Nasz jubileusz, Twoja korzyść

Z okazji jublileuszu 90-lecia marki dla Klientów indywidualnych proponujemy specjalną akcję: dla każdej pompy ciepła typoszeregu WPC lub WPC Cool udzielony będzie specjalny rabat w wysokości 2000,- zł. To nie wszystko. Do zakupu dodajemy również ekstra gratis: markowe zdalne sterowanie FE lub FEK.

Akcja trwa od 31 stycznia 2015 r.

Pompy ciepła solanka/woda WPC TYLKO teraz z rabatem 2000 zł

Czy wiesz, że pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu WPC to najefektywniejsze urządzenia na rynku? Zastosowanie optymalnych komponentów oraz najnowsza technologia produkcji pozwoliły na uzyskanie najwyższego na rynku współczynnika efektywności energetycznej COP=5,0! Pompa ciepła WPC lub WPC Cool z chłodzeniem pasywnym idealnie sprawdzi się w małych, ciasnych pomieszczeniach, gdyż zajmuje jedynie 0,42 mkw powierzchni wewnątrz budynku.

Zastosowanie i optymalny dobór najlepszych materiałów/komponentów oraz najnowocześniejsza technologia produkcji pozwoliły na uzyskanie najwyższych współczynników efektywności energetycznej na rynku COP=5,02! Pompa przystosowana jest do pracy w systemach ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz ciepłej wody użytkowej.

Dodatkową funkcję chłodzenia pasywnego posiada wersja WPC...Cool. Nowa konstrukcja pompy ciepła umożliwia oddzielenie układu chłodniczego (górna część) od układu zasobnika (dolna część), co pozwala na zoptymalizowanie i ułatwienie transportu pompy ciepła do miejsca docelowego montażu. W części frontowej urządzenia, w panelu wykonanym z aluminium, zabudowana jest nowoczesna automatyka sterująca WPMi3, która umożliwia w pełni automatyczną regulację systemu zależną od temperatury zewnętrznej oraz pełni funkcje zabezpieczające.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Stiebel Eltron