Promocje

Tikkurila szkoli i nagradza

12.01.2011

Z myślą o pracownikach firm wykonawczych Tikkurila Polska przygotowała cykl szkoleń pod hasłem  „Be Special Decor – Siła Efektu”. Uczestnicy warsztatów podczas dwudniowych szkoleń zdobywają wiedzę z zakresu produktów marki Tikkurila oraz ich zastosowania w wybranych technikach malarskich.

Szkolenia „Be Special Decor – Siła Efektu” realizowane są w centrum szkoleniowym Paletti w Dębicy. Zajęcia prowadzą eksperci z Paletti oraz Doradcy Techniczni Tikkurila Polska. Celem szkoleń jest przekazanie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej z zakresu stosowania produktów marki Tikkurila.

Na szczególną uwagę kursantów zasługują ćwiczenia z wykorzystaniem produktów z najnowszej linii Tikkurila – Be Special Decor, która jesienią 2010 roku pojawiła się w sprzedaży. Instruktaż stosowania farb strukturalnych, tynków czy też bejc i laserunków, będący główną częścią szkolenia praktycznego, ma na celu przybliżenie uczestnikom samych produktów jak również technik aplikacji pozwalających na uzyskanie niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych.

Ponadto, podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo wykonać system Feelings Waterproof przeznaczony do wilgotnych pomieszczeń, czy też jak dobrze przygotować podłoże i dobrać do niego odpowiedni system malarski.

Uczestnicy „Be Special Decor – Siła Efektu” otrzymują certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia, a także wzorniki kolorów, broszury,  narzędzia  marki Anza oraz talon upoważniający do zakupu określonej grupy produktów marki Tikkurila z bonifikatą 40%.

Źródło: PUBLINK

Więcej

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.