Promocje

Wyjedź na mecz FC Barcelona razem z BLACK+DECKER

21.10.2014

W ślad za słynnym sloganem klubu FC Barcelona "Więcej niż tylko klub" BLACK+DECKER proponuje wszystkim fanom piłki nożnej więcej niż tylko partnerstwo, prezentując markę podczas wydarzeń sportowych oraz oferując emocje, których nie można kupić za żadne pieniądze. Teraz każdy użytkownik narzędzi BLACK+DECKER ma szansę przeżycia niezwykłego doświadczenia VIP na meczu hiszpańskiej La Liga.

W konkursie organizowanym przez BLACK+DECKER można wygrać wspaniałą przygodę i niezapomniane przeżycia w Barcelonie. Wszystko w ramach pakietu VIP dla czterech osób, który zawiera bilety na mecz ligi hiszpańskiej w sezonie 2015/2016, zwiedzanie Camp Nou, czyli największego europejskiego stadionu piłkarskiego oraz znajdującego się na stadionie muzeum klubu FC Barcelona.

Oprócz typowo futbolowych atrakcji organizator zapewnia przelot, transfery i trzydniowe zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu. Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrodę wystarczy zarejestrować się lub zalogować w serwisie MyBLACK+DECKER na stronie http://www.blackanddecker.pl oraz zaakceptować regulamin konkursu. Zgłoszenia można dokonywać do 31 grudnia 2014 r.

źródło i zdjęcia: BLACK+DECKER