Promocje

IFTM Internorm na targach Budma 2011

03.01.2011

IFTM Internorm, jedyny polski przedstawiciel firmy Internorm, największego producenta okien w Europie, wystawia się na 20. jubileuszowej edycji największych targów budowlanych w naszym regionie Budma. Dla zwiedzających targi Internorm przygotował specjalne koszulki. Każdy może je otrzymać, jeśli zdecyduje się w nich chodzić po targowych halach.

Na 65 m2 stoiska firma zaprezentuje najwyższej jakości okna drewniano-aluminiowe i PVC, posiadające certyfikaty pasywności wydane przez Instytut Domu Pasywnego w Darmstadt. Certyfikaty potwierdzają energooszczędne właściwości okien i możliwość ich zastosowania w najbardziej wymagającym budownictwie pasywnym. Internorm jako jedyna firma posiada aż siedem takich certyfikatów na swoje produkty.

-Targi to dla nas miejsce spotkań z architektami, inwestorami i partnerami, którzy chcieliby dołączyć do naszej sieci sprzedaży. Na ekspozycji można na żywo zobaczyć wyjątkowość design’u naszych okien i najwyższą jakość wykonania – mówi Marcin Ksokowski, Dyrektor ds. Sprzedaży IFTM Internorm 

-Z jednej strony jesteśmy firmą o osiemdziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji okiem, ale z drugiej strony chcemy pokazać, że mamy poczucie humoru, które jest niezbędne w prowadzeniu biznesu. Myślę, że nasze koszulki są tego wyrazem – dodaje przedstawiciel Internorm.

Stoisko Internorm o numerze 73 będzie się znajdować w pawilonie 5. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Źródło: Times Square Public Relations

Więcej: www.okna-pasywne.pl, www.internorm.pl