Promocje

Limitowana oferta Dierre na drzwi antywłamaniowe ASSO 3 za 2099 zł + sejf GRATIS!

22.12.2010

Firma Dierre ma przyjemność przedstawić Państwu nową limitowaną ofertę promocyjną na drzwi z dwoma zamkami, model ASSO 3 za jedyne 2099 zł netto. Dodatkowo do każdej zakupionej  sztuki drzwi otrzymają Państwo sejf w prezencie. Bezpieczeństwo, styl i wysoka jakość to tylko nieliczne atrybuty drzwi Dierre. Zawsze dopasowane do wnętrza mieszkania nigdy nie zepsują charakteru „Twojego Świata”...

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tworzeniu technologii zabezpieczeń we współpracy ze światowymi stylistami doprowadziło do stworzenia produktu na miarę Twoich potrzeb.

Z drzwiami Dierre spotkasz się wszędzie tam gdzie poza ceną liczy się wysoka jakość. W odróżnieniu od konkurencji nie ograniczamy się do standardów wiedząc, że oprócz podstawowych funkcji drzwi stanowią również element dekoracyjny Twojego domu. Sześć rygli ruchomych plus cztery stałe oraz klasa „C” będą dbały o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych.

 

Produkty tworzone są z myślą o Tobie. Tylko teraz możesz mieć to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Nie przegap oferty! 
źródło: Dierre

Firma powiązana:

Dierre

Telefon 22 611 97 99
www.dierre.pl
info@dierre.pl

Dierre