Promocje

Boschville - nauczanie przez granie z Bosch

23.09.2014

W ramach trwającej kampanii pralek z unikalnym na rynku systemem VarioPerfect, marka Bosch uruchomiła aplikację dla użytkowników Facebooka - grę Boschville. Jej użytkownicy muszą zadbać o jak najniższe zużycie energii, kierując codziennymi obowiązkami wirtualnej rodziny. Gracze, którzy osiągną najlepsze wyniki, otrzymają nagrody w postaci AGD.

Boschville, czyli nauka przez zabawę

Przystępując do gry, użytkownik Boschville ma za zadanie kontrolować pranie ubrań w domu kilkuosobowej rodziny. Gra składa się z dziewięciu poziomów, każdy odpowiada jednemu tygodniowi, o innym stopniu trudności. W czasie trwania gry członkowie rodziny wykonują różne aktywności (wychodzą do pracy, na basen etc.).

Każda z nich wymaga przypisanego z góry, czystego ubrania, które po zakończeniu jej wykonywania, ponownie staje się brudne. Gracz musi zarządzać praniem w taki sposób, by przy jak najmniejszym zużyciu energii każdy z członków rodziny miał zapewnione na czas czyste ubranie dla swoich zadań. Pierwszych osiem poziomów rozgrywa się w domu, ostatni zaś na wakacjach. Wraz z osiąganiem coraz wyższych poziomów gry, zarządzamy coraz większą rodziną.

Boschville - nauczanie przez granie z Bosch

Gracz sprawdza swoje umiejętności zarządzania praniem poprzez:

  • segregację brudnych ubrań na kolorowe i białe,
  • decydowanie o chwili uruchomienia prania - wybór najkorzystniejszych momentów przy uwzględnieniu długości czasu prania i terminów kolejnych aktywności,
  •  decydowanie o użyciu podczas danego prania jednej z dwóch specjalnych funkcji pralek, bądź też żadnej z nich: EcoPerfect (pranie oszczędzające energię, jednocześnie zajmujące więcej czasu) i TimePerfect (pranie zajmujące mniej czasu, ale konsumujące więcej energii). W obie funkcje wyposażone są realne pralki marki Bosch, podlegające kampanii.

Boschville - nauczanie przez granie z BoschRanking najlepszych graczy

Boschville składa się z siedmiu edycji. Po każdej z nich tworzony jest ranking najlepszych graczy, którzy ukończyli grę w trybie konkursowym i odpowiedzieli na pytanie konkursowe. Pozycja gracza w rankingu zależna jest od sumy ilości punktów uzyskanych po przejściu wszystkich dziewięciu poziomów gry. Na koniec każdej edycji spośród graczy na pierwszych dziesięciu miejscach w rankingu, zostaje wybrany zwycięzca, który udzielił najlepszej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Gra Boschville dostępna jest dla użytkowników Facebooka od września do grudnia 2014 roku pod adresem: https://apps.facebook.com/boschville/.

Nagroda w konkursie - Boschville - nauczanie przez granie z Bosch

Nagroda w konkursie - Boschville - nauczanie przez granie z Bosch

Nagroda w konkursie - Boschville - nauczanie przez granie z Boschźródło i zdjęcia: Bosch